Kronika kryminalna - 11.07.2011

04.07.2011

O godz. 02:10 w Sochaczewie przy ul. Gawłowskiej, 54-letni mieszkaniec miasta kierował rowerem po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2 promili.

Nieznany sprawca dokonał kradzieży torebki z zawartością pieczęci firmowej. Kradzieży dokonano przy ulicy Sienkiewicza.

05.07.2011

W Żdżarowie nieznany sprawca skradł z pomieszczenia gospodarczego kosiarkę elektryczną i elektronarzędzia.

Kierujący pojazdem marki Toyota Land Cruiser będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2,5 promila na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji. Do zdarzenia doszło w Rozlazłowie.

06.07.2011

O godz. 07:00 w Sochaczewie na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Reymonta, kierujący samochodem marki Reanult Master, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującej rowerem. W wyniku zdarzenia rowerzystka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Sochaczewie. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Około11:55 w miejscowości Żelazowa Wola mieszkaniec gminy Sochaczew, kierował po drodze publicznej rowerem będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem prawie 3 promili.

07.07.2011

Nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch rowerów na szkodę mieszkanki Warszawy. Do zdarzenia doszło w miejscowości Granice.

08.07.2011

Nieznany sprawca dokonał kradzieży nawigacji samochodowej, skutera i narzędzi. Do kradzieży doszło w Teresinie.

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że poprzez internetowy portal aukcyjny dokonał zakupu laptopa, lecz mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał zakupionego towaru.

09.07.2011

Nieznany sprawca dokonał kradzieży miedzianych przewodów na szkodę firmy telekomunikacyjnej. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Nieznany mężczyzna podjechał samochodem marki Mazda w pobliże schroniska dla zwierząt po czym wypuścił z samochodu dwa młode psy i odjechał. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Sochaczew.

10.07.2011
W Sochaczewie przy ul. 1 Maja, nieznany sprawca dokonał uszkodzenia pojazdu poprzez wgniecenie maski i dachu samochodu marki Fiat Albea.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy