Kronika kryminalna - 06.08.2011

01.08.2011

Nieznany sprawca dokonał kradzieży CB radia i radioodtwarzacza z pojazdu Citroen Jumper zaparkowanego przy ulicy Łowickiej.

Nieznany sprawca dokonał kradzieży kompresora i wózka paszowego. Do zdarzenia doszło w Andrzejowie Daranowskim.

02. 08. 2011

55-letni mieszkaniec gminy Iłów kierował w stanie nietrzeźwości rowerem z wynikiem prawie 1,5 promila. Do zatrzymania mężczyzny doszło w Brzozowie Starym.

25-latek z Sochaczewa dokonał uszkodzenia bankomatu przy ulicy Reymonta. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Sochaczew.

03.08.2011


Policjanci otrzymali zgłoszenie o grupie młodzieży przy Al. 600-lecia, która ma zakłócać spokój. Na miejscu okazało się, że nieletni byli pod wpływem alkoholu. Młodzi amatorzy alkoholu zostali przekazani swoim opiekunom.

39-letnia mieszkanka gminy Sochaczew kierowała rowerem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,5 promila. Do zatrzymania kobiety doszło w Nowych Mostkach.

04.08.2011


33-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował samochodem marki Opel Astra przy ul. Chopina, będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1 promila i pomimo czynnego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów wydany przez sąd.

Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia szyldu reklamowego. Do zdarzenia doszło przy ulicy Żeromskiego.

05.08.2011

Nieznana osoba dokonała uszkodzenia samochodu poprzez wybicie tylniej i bocznej szyby, po czym z wnętrza dokonał kradzieży sprzętu audio. Do zdarzenia doszło przy ulicy Inżynierskiej.

50-letni mężczyzna posiadał przy sobie 2 torebki z suszem roślinnym. Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie. Do zatrzymania doszło w Armii Ludowej.

Nietrzeźwy mieszkaniec Sochaczewa wywracał kosze przy ul. Pokoju i Polnej. Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy