Kronika kryminalna - 08.09.2011

12.08.2011

Nieznany sprawca na drodze między Polesiem a Cisowym gm. Leoncin skradł pozostawiony na drodze w lesie quad bez tablic rejestracyjnych. Wartość strat jest znaczna. Kradzieży dokonano na szkodę mieszkańca gm. Brochów.

Patrol WRD zatrzymał do kontroli drogowej 39 letniego mieszkańca gminy Sochaczew który kierował skuterem znajdując się w stanie nietrzeźwości (ponad 2 promile).

22-letni kierujący pojazdem m-ki Opel Vectra mieszkaniec gminy Iłów najechał na stojący na pasie drogi nie oświetlony ciągnik rolniczy z przyczepą załadowaną zbożem kierowanym przez mieszkańca również gminy Iłów. W wyniku zdarzenia obrażenia odnieśli kierujący pojazdem oraz pasażerka . Oboje pozostawieni w szpitalu w Sochaczewie.

13.08.2011

Nieznany sprawca po uprzednim wycięciu płyty zabezpieczającej okno, następnie wyrwaniu siatki i wybiciu szyby okiennej dostał się do wnętrza domku letniskowego na terenie gminy Teresin po czym dokonał kradzieży piły łańcuchowej i wykaszarki na szkodę zgłaszającego.

14.08.2011

33 letni mieszkaniec Sochaczewa zatrzymany do kontroli drogowej, kierował pojazdem marki Opel będąc w stanie nietrzeźwości- około promil alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

Mieszkanka gminy Brochów, zgłosiła, iż z jednej z posesji wybiegł pies, który ją ugryzł, Przybyły na miejsce patrol fakt potwierdził właściciela psa ukarano mandatem karnym.

Na ul. Wyszogrodzkiej policjanci skontrolowali pojazd Renault, którego nr VIN z nadwozia w jednej cyfrze nie zgadzał się z numerem w systemie informatycznym. Kierujący nie posiadał przy sobie dokumentów od pojazdu. Pojazd zabezpieczono administracyjnie na parkingu depozytowym.

Nieznana osoba zgłosiła, że na ul Staszica w Sochaczewie nietrzeźwy mężczyzna obnaża się. Przybyły na miejsce patrol fakt potwierdził, mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie do wyjaśnienia.

15.08.2011

W okresie 14/15.08.2011r nieznani sprawcy po uprzednim rozcięciu łancucha zamykającego bramę wjazdową do posesji firmy znajdującej się na terenie gminy Teresin dokonali kradzieży zaparkowanego pojazdu marki Toyota.

Kierujący pojazdem m-ki Ford , nieznany mężczyzna niedostosował prędkości do warunków w ruchu doprowadzając do zderzenia z pojazdami Seat kierowanym przez mieszkankę Sochaczewa oraz pojazdem Renault kierowanym przez mieszkańca gminy Janów.Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia

Nieznany mężczyzna na terenie gminy Sochaczew zatankował do kanistra 30l benzyny i nie uiszczając należności zbiegł .Po krótkim pościgu został ujęty przez agenta ochrony.

Policjanci KPP Sochaczew podczas podjętej interwencji w stosunku do nieletniego mieszkańca Sochaczewa, ujawnili iż posiada on niewielką ilość narkotyków w postaci marihuany. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy