Kronika kryminalna - 06.09.2011

02.09.2011

W jednym ze sklepów przy Al. 600-lecia nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela z zawartością dokumentów na szkodę mieszkańca Wyszogrodu.

W miejscowości Topołowa nieznany sprawca włamał się do samochodu ciężarowego marki Scania skąd ukradł pozostawiony portfel wraz z pieniędzmi.

03.09.2011

W Wymysłowie doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 12-letni rowerzysta zjechał nagle na lewy pas ruchu i zderzył sie z jadacym z przeciwka samochodem marki Mercedes.W wyniku zderzenia chłopiec z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

W nocy z 2/3 września nieznani sprawcy dokonali kradziezy około 900 litrów paliwa z ciągnika siodłowego. Do kradzieży doszło w miejscowości Kaptury.

04.09.2011

Przu ulicy Wiśniowej w Teresinie doszło do kolizji. Kierujący pojazdem marki Renault będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2 promili doprowadził do kolizji z zaparkowanym na poboczu Fiatem Punto. Okazało się, że zwolennik jazdy 'na podwójnym gazie' kierował pojazdem pomimo czynnego zakazu prowadzenia pojazdów .Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy