Kronika kryminalna - 16.09.2011

12.09.2011

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował pojazdem znajdując sie w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad dwóch promili. Zwolennika jazdy na tzw. „podwójnym gazie” osadzono w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło przy ulicy 15 Sierpnia.

Przy ul. Wojska Polskiego policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował samochodem marki Volvo pomimo czynnego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie.

13.09.2011

Kierujący samochodem marki VW Golf z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Opel Astra. Sprawca kolizji zbiegł z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło w Teresinie.

W Zakrzewie na terenie gminy Nowa Sucha policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę, który kierował po drodze publicznej rowerem. Okazało się, że mężczyzna ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

14.09.2011

Mieszkaniec gminy Sochaczew kierował Fiatem Palio Weekend pomimo czynnego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków ruchu i doprowadził do zderzenia się z pojazdem m-ki Opel Frotera. Do zdarzenia doszło w Kuznocinie.

15.09.2011

Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła, że nieznany sprawca dostał się do wnętrza mieszkania skąd ukradł złotą biżuterię. Do zdarzenia doszło przy ulicy Topolowej.

W Sochaczewie przy Al.600-lecia ochrona sklepu ujęła osobę, która dokonała kradzieży. Policjanci ukarali sprawcę mandatem karnym.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy