Kronika kryminalna - 07.10.2011

03.10.2011

Mieszkaniec Łowicza kierował pojazdem Daewoo Nexia znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem prawie 2 promili. Do zatrzymania mężczyzny doszło w Chodakówku.

Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia samochodu marki Ford Mondeo. Sprawca wybił szyby w samochodzie i uszkodził karoserię. Do zdarzenia doszło w Dachowej.

04.10.2011

Mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierował samochodem marki Ford Escort pomimo czynnego zakazu prowadzenia pojazdów wydanego przez sąd. Do zatrzymania doszło w Janowie.

Dwaj młodzi mieszkańcy Sochaczewa włamali się do piwnicy i ukradli dwa rowery górskie i komputer.
Do zdarzenia doszło przy ulicy Staszica.

05.10.2011

Funkcjonariusze Policji ujawnili dwie torebki z zawartością marihuany w mieszkaniu 22-letniego mieszkańca Sochaczewa. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do zatrzymania doszło przy Senatorskiej.

06.10.2011

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że dokonał zakupu telefonu komórkowego na aukcji internetowej, lecz mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał towaru do chwili obecnej.

Nieznany sprawca dokonał kradzieży torby podróżnej z zawartością dokumentów oraz pieniędzy na szkodę mieszkańca Inowrocławia. Do zdarzenia doszło w Janowie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy