Kronika kryminalna - 17.10.2011

10.10.2011

Z niezabezpieczonego ładunku na pojeździe marki Scania spadł kamień, który uszkodził szybę czołową innego samochodu. Do zdarzenia doszło w miejscowości Dębsk.

11.10.2011

11 października doszło do dwóch wypadków drogowych. Do pierwszego zdarzenia doszło w Paprotni, tam około 5:50 mężczyzna wtargnął wprost podnadjeżdżający pojazd marki Renault Megane. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Sochaczewie.
Do kolejnego zdarzenia doszło w Zakrzewie, gdzie kierujący samochodem marki Renault Premium zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się z samochodem marki Ford Eskort. W wyniku zderzenia kierujący Fordem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
Są to wstępne ustalenia tych zdarzeń, a policjanci ustalają przyczyny i okoliczności wypadków.

W Sochaczewie przy Al.600-lecia doszło do kolizji, gdzie kierujący samochodem marki Mercedes Sprinter nie dostosował prędkości do warunków drogowych i najechał na tył pojazdu konwojowego Służby Więziennej. Na miejscu wykonano czynności pod nadzorem prokuratora.

12.10.2011

Mieszkaniec gminy Sochaczew kierował rowerem po DK2 będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem 2 promili. Do zatrzymania mężczyzny doszło w Dachowej.

27-letni mieszkaniec miasta kierował samochodem marki Peugeot pomimo zakazu sadowego. Do zatrzymania mężczyzny doszło na obwodnicy Sochaczewa.

13.10.2011

Nauczycielka jednej ze szkół średnich zgłosiła, że dwóch uczniów może być pod wpływem alkoholu. Przybyły na miejsce patrol Policji potwierdził przypuszczenia nauczycielki. Okazało się, że obydwaj
uczniowie mają ponad pół promila alkoholu w organizmie. Materiały zostaną przekazane do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

14.10.2011

W miejscowości Przęsławice, 22-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował samochodem marki Volkswagen będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2 promili.

W Sochaczewie na targowisku miejskim przy ul. Pokoju, nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela oraz dokumentów.

W Sochaczewie do mieszkania przy ulicy Żeromskiego weszło troje ludzi i podając się za pracowników MOPS-u dokonali kradzieży pieniędzy. Policjanci cały czas apelują o zachowanie ostrożności.

15.10.2011

Mieszkaniec Sochaczewa kierował samochodem marki Opel Vectra znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem prawie trzech promili. Do zdarzenia doszło w Brochowie.

W Sochaczewie przy ulicy Warszawskiej nieznany sprawca dokonał kradzieży samochodu osobowego marki Audi A4.

16.10.2011

Mieszkaniec gminy Sochaczew kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem prawie 2 promili. Do zatrzymania doszło w Altance.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy