Kronika kryminalna - 25.10.2011

17.10.2011

Nieznany sprawca z terenu niezamieszkałej posesji dokonał kradzieży pompy wodnej marki oraz urządzeń elektrycznych. Do zdarzenia doszło w Janowie.

Przy ulicy Towarowej w Rybnie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 28-letniego mężczyznę, kierującego pojazdem marki Fiat 126p. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy, miał ponad 2 promile w organizmie.

18.10.2011

Nieznany sprawca dokonał kradzieży z saszetki z zawartością dokumentów i pieniędzy. Do kradzieży doszło w Janowie.

Około 20:50 na obwodnicy miasta doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierujący pojazdem marki VW Transporter nie dostosował prędkości do warunków ruchu drogowym i doprowadził do zderzenia z pojazdami VW LT oraz pojazdem ciężarowym marki Daf . W wyniku zdarzenia obrażenia odniósł pasażer z pojazdu VW LT i został przewieziony do szpitala w Sochaczewie.

19.10.2011

Nieznany sprawca ukradł pozostawiony na klatce schodowej rower, który nie był w żaden sposób zabezpieczony przed kradzieżą. Do zdarzenia doszło przy ulicy Warszawskiej.

Około 10:55 przy ulicy Wąskiej w Sochaczewie doszło do wypadku. Wstępnie ustalono, że kierujący pojazdem marki Fiat Fiorino podczas wykonywania manewru cofania najechał na jadącą rowerem mieszkankę miasta. Rowerzystka z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

20.10.2011

Patrol Policji zatrzymał do kontroli kierującego samochodem marki Fiat. Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy, miał prawie 1,5 promila alkoholu. Do zdarzenia doszło przy ulicy Młynarskiej.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy