Kronika kryminalna - 04.11.2011

31.10.2011

Przy ul. Traugutta, mieszkaniec Łowicza podczas wysiadania z pojazdu doprowadził do zderzenia z rowerzystką. Kobieta upadła i z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Obsługa sklepu przy Al. 600-lecia zgłosiła kradzież, której dokonali dwaj nieletni mieszkańcy miasta.

01.11.2011

Nieznany sprawca przeciął przewody paliwowe samochodów marki Nissan Almera i Seata Cordoby. Do zdarzenia doszło przy ulicy Topolowej w Sochaczewie.

Nieznany sprawca włamał się do wnętrza domu w miejscowości Topołowa, skąd dokonał kradzieży telefonu komórkowego oraz biżuterii.

Około 20:40 w miejscowości Paprotnia, kierujący pojazdem marki Mercedes doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Toyota Awensis. W wyniku tego zdarzenia do szpitala zostały przewiezione dzieci podróżujące toyotą. Policja ustala przyczyny i okoliczności wypadku.

02.11.2011

Około godziny 18:20 dyrektor przedszkola powiadomiła , że do chwili obecnej nie została odebrana z przedszkola 3-letnia dziewczynka, a z matką nie można nawiązać kontaktu. Dziecko zostało przekazane pod opiekę babci.

03.11.2011


Kierujący pojazdem marki Hyundai zjechał na lewy pas i doprowadził do zderzenia z pojazdem ciężarowym, który następnie uderzył w Toyotę Corolla i przystanek autobusowy przy którym stała 48-letnia mieszkanka gminy Teresin. Kobieta, jak i sprawca zdarzenia drogowego zostali przewiezieni do szpitala w Sochaczewie. Do zdarzenia doszło w Jeżówce.

Nieznani sprawcy usiłowali dokonać kradzieży metalowych elementów z terenu posesji w miejscowości Feliksów.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy