Kronika kryminalna - 19.11.2011

14.11.2011

Nieznana osoba podająca się za pracownika Ambasady Amerykańskiej, za pośrednictwem sieci internetowej usiłowała wyłudzić znaczną kwotę pieniędzy na szkodę mieszkańca Sochaczewa.

Mieszkanka Sochaczewa zawiadomiła, że na jednym z portali internetowych zakupiła złoty pierścionek, za który zapłaciła pieniądze z góry i do chwili obecnej towaru nie otrzymała.

15.11.2011

W nocy z 14 na 15 listopada nieznany sprawca włamał się do pojazdu marki Volkswagen i ukradł portfel oraz radio CB na szkodę mieszkańca gminy Nowa Sucha.

Tej samej nocy nieznani sprawcy na ulicy Niemcewicza wybili szybę wystawową w jednym ze sklepów spożywczo-przemysłowych.

Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę zgłaszającego, który wymieniał koło w swoim samochodzie, dokonał kradzieży torby podróżnej, w której była znaczna kwota pieniędzy.

16.11.2011

Nieznany sprawca dokonał rozbicia dwóch szyb w drzwiach wejściowych jednej z instytucji znajdującej się w miejscowości Bielice. Wartość strat jest znaczna. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, iż w czasie, gdy przebywał na działce został ugryziony przez psa należącego do mieszkańca gminy Sochaczew. Policjanci wykonali odpowiednie czynności i poinformowali zgłaszającego o dalszym toku postępowania.

Na terenie gminy Brochów nieznany sprawca kierujący pojazdem marki Ford doprowadził do kolizji z pojazdem marki Skoda, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia pozostawiając pojazd. Po chwili jednak do pojazdu powróciło dwóch mężczyzn w wieku 19 i 31 lat. Obydwaj mężczyźni byli nietrzeźwi, każdy z nich miał prawie 2 promile alkoholu. Jednemu jak i drugiemu z mężczyzn w związku z niemożnością ustalenia sprawcy kolizji dwukrotnie pobrano krew do badania i osadzono w policyjnym areszcie.

17.11.2011

Na terenie gminy Iłów nieznany sprawca wybił okno. Wartość strat w trakcie ustalania. Postępowanie prowadzi PP Iłów.

Mieszkanka Sochaczewa zawiadomiła, że nieznany sprawca włamał się do jej mieszkania, skąd zabrał pieniądze w znacznej kwocie na szkodę zgłaszającej. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

18.11.2011

Mieszkaniec Sochaczewa powiadomił, że z parkingu przy jednej z głównych ulic miasta nieznany sprawca dokonał kradzieży samochodu osobowego marki Volkswagen o wartości około 20 tysięcy złotych na szkodę zgłaszającego.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy