Kronika kryminalna - 09.12.2011

06.12.2011

Nieznany sprawca poruszający się pojazdem marki Fiat Siena zatankował paliwo i odjechał ze stacji nie uiszczając należności. Do zdarzenia doszło przy ulicy Żyrardowskiej.

07.12.2011

Nieznani sprawcy z budynku gospodarczego ukradli agregat prądotwórczy na szkodę mieszkanki miasta. Do zdarzenia doszło w Bronisławach.

Nieznany sprawca wyrwał torebkę damska z zawartością dokumentów na szkodę 78-letniej mieszkanki miasta. Do zdarzenia doszło przy ulicy Staszica.

Około 18:30w Karolkowie Rybnowskim doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego, 24-letniego mieszkańca gminy Nowa Sucha przez kierującego pojazdem Peugeot 307. Policjanci ustalali na miejscu przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

08.12.2011

Dyżurny komendy odebrał zgłoszenie, że tor jazdy pojazdu Fiat może wskazywać na to, że kierujący jest pod wpływem alkoholu. Policjanci natychmiast udali się we wskazane miejsce, gdzie poddali mężczyznę badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym. Kierowca był trzeźwy, lecz nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Do zatrzymania doszło przy ulicy 1-go Maja.

Nieznany sprawca włamał się do budynku mieszkalnego w miejscowości Leśniaki, skąd ukradł artykuły spożywcze i pieniądze na szkodę mieszkanki Warszawy.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy