Kronika kryminalna - 27.12.2011

19.12.2011

Nieznany sprawca włamał się do budynku mieszkalnego, skąd dokonał kradzieży złotej biżuterii. Do zdarzenia doszło w miejscowości Przylasek.

13-letnia mieszkanka Sochaczewa usiłowała ukraść dwa dezodoranty w sklepie przy ul. 1 Maja. Teraz nieletnia odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.

20.12.2011

37-letni mężczyzna kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem prawie dwóch promili. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Do zatrzymania pijanego kierowcy doszło w Dębówce

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował samochodem marki Mercedes znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2 promili. Zwolennika jazdy na „podwójnym gazie” zatrzymano w Paprotni.

W Sochaczewie na parkingu niestrzeżonym przy ul. Warszawskiej nieznany sprawca ukradł ok. 300 litrów paliwa ze zbiornika samochodu ciężarowego marki Mercedes.

21.12.2011


W miejscowości Wszeliwy (gm. Iłów) na niestrzeżonym parkingu, nieznany sprawca ukradł ok. 450 litrów paliwa ze zbiornika samochodu ciężarowego marki Scania.

Nieznany sprawca włamał się do pojazdu VW Polo i ukradł radioodtwarzacz. Do zdarzenia doszło przy ulicy Głowackiego.

Mężczyzna kierujący pojazdem marki Ford Sierra zjechała do rowu przy ul. Głowackiego w Sochaczewie. Na miejscu patrol Policji zastał 56-letniego mieszkańca miasta, którego poddano badaniu na zawartość alkoholu. Badanie to wykazało, że mężczyzna był nietrzeźwy, miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

22.12.2011

Nieznany sprawca dokonał kradzieży 2 tablic rejestracyjnych z pojazdu marki Nissan Micra, zaparkowanego na parkingu niestrzeżonym przy ul Kochanowskiego.

Nieznany sprawca włamał się do budynku mieszkalnego, skąd ukradł 6 metrów przewodu elektrycznego oraz 2 szt rozdzielaczy od ogrzewania podłogowego. Do zdarzenia doszło przy ulicy Karwowskiej.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy