Kronika kryminalna - 16.03.2012

12.03.2012

W miejscowości Wilcze Śladowskie kierujący samochodem marki Opel Tigra stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i dachował. W wyniku zdarzenia, kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Okazało się, że mężczyzna kierował pojazdem mimo obowiązującego zakazu sądowego.

W miejscowości Janów (gm. Młodzieszyn), kierujący samochodem marki Volkswagen Golf doprowadził do kolizji z innym volkswagenem i odjechał z miejsca zdarzenia. W toku podjętych czynności sprawcę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Sprawdzono zawartość alkoholu w organizmie, które wykazało prawie 2,5 promila.

13.03.2012

Nieznany sprawca włamał się do domu jednorodzinnego skąd ukradł grzejniki i przewody elektryczne. Do zdarzenia doszło w miejscowości Seroki Wieś.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o pijanej matce, która opiekuje się dziećmi. Trójka dzieci trafiła pod opiekę osoby najbliższej. Do zdarzenia doszło przy ulicy Senatorskiej.

14.03.2012

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca podczas cofania uderzył w jej auto, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do zdarzenia doszło przy ulicy Hanki Sawickiej.

Na ulicy Warszawskiej doszło do potracenia rowerzystki. Wstępnie ustalono, że kierujący pojazdem marki Honda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w kierującą rowerem mieszkankę gminy Sochaczew. Kobieta została przewieziona do szpitala.

15.03.2012

W Młodzieszynie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy – miał ponad 2 promile alkoholu.

Nieznany sprawca włamał się do garażu skąd ukradł spawarkę i kosę spalinową. Do zdarzenia doszło przy ulicy Chopina.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy