Kronika kryminalna - 26.03.2012

19.03.2012

Nieznany sprawca uszkodził zaparkowany na parkingu niestrzeżonym pojazd marki Toyota. Chuligan uszkodził powłokę lakierniczą oraz wyrwał klamki z drzwi. Do zdarzenia doszło na ulicy Sienkiewicza.

Nieznany sprawca poruszający sie samochodem marki Audi A-4 zatankował około 67 l benzyny i odjechał nie uiszczając opłaty. Do zdarzenia doszło w Wężykach.

20.03.2012

Nieznany sprawca ukradł śruby mocujące z torowiska kolejki wąskotorowej. Do kradzieży doszło w Konarach.

Na ulicy 15-go Sierpnia doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierujący samochodem marki VW Passat potrącił 9-letnią dziewczynkę, która najprawdopodobniej wtargnęła wprost pod nadjeżdżający samochód. Dziecko zostało przewiezione do szpitala.

21.03.2012

W Sochaczewie na ul. Warszawskiej, 27-letni mieszkaniec miasta kierował po drodze publicznej motocyklem marki Honda będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem prawie 1 promila. Ponadto policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny z uwagi na brak aktualnych badań technicznych.

W dniu 21.03.2012r. o godz. 13:40 w Sochaczewie na ul. Radiowej, 17-letni mieszkaniec miasta kierował pojazdem marki Daihatsu będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad pół promila. Młody mężczyzna doprowadził do zderzenia z zaparkowanym na poboczu pojazdem marki Renault Laguna.

22.03.2012

Dwóch nieletnich pobiło idącą ulicą 14-letnią dziewczynę. Do zdarzenia doszło na ulicy Długiej.

Na ul. Polnej, dwóch sprawców wyrwało torbę z zakupami 22-letniej mieszkance Sochaczewa.

23.03.2012

Nieznany sprawca na targowisku miejskim w Sochaczewie ukradł portfel z zawartością dokumentów. Do zdarzenia doszło na ulicy Pokoju.

Dwie nieznane kobiety ukradły portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów. Do zdarzenia doszło na ulicy Pokoju.

54-letni mieszkaniec gm. Sochaczew kierował rowerem po drodze publicznej w stanie
nietrzeźwości z wynikiem prawie 3 promili. Do zatrzymania mężczyzny doszło w Kuznocinie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy