Kronika kryminalna - 02.07.2012

25.06.2012

56-letnia mieszkanka miasta uderzyła w przydroźne drzewo pojazdem Opel Astra. Kobietę z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala. Do zdarzenia doszło przy ulicy Staszica.

Policjanci ruchu drogowego zauważyli pojazd VW Polo zaparkowany w miejscu przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych. Pojazd został sholowany. Do zdarzenia doszło na ul. Batalionów Chłopskich.

26.06.2012

31-letnia mieszkanka miasta kierowała pojazdem marki Audi A4 znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2,5 promila. Do zatrzymania kobiety doszło na ulicy Wyszogrodzkiej.

Nieznany sprawca włamał się do przyczepy kempingowej skąd ukradł elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło na ulicy Cisowej.

27.06.2012

Pracownik hotelu powiadomił, że mieszkaniec gminy Brochów nie chce zapłacić rachunku za zamówiony posiłek. Sprawę prowadzi KPP Sochaczew.

Nieznany sprawca ukradł rower pozostawiony bez zabezpieczenia przed jednym z lokali na ulicy Warszawskiej.

28.06.2012

Mieszkanka Kozłowa Biskupiego zakupiła na portalu aukcyjnym wózek dziecięcy, lecz mimo wpłaty – zamówionego towaru nie otrzymała.

Nieznany sprawca zarysował cztery elementy nadwozia samochodu Opel Astra zaparkowanego przy ul. Warszawskiej w Sochaczewie.

29.06.2012

Nieznani sprawcy dokonali kradzieży 6 metrów szyny kolejowej. Do zdarzenia doszło na ulicy Wyszogrodzkiej w Sochaczewie.

W Sochaczewie na ul. Pułaskiego, kierujący Fiatem CC doprowadził do kolizji z pojazdem marki Opel i odjechał z miejsca zdarzenia. Postępowanie prowadzi KPP w Sochaczewie

30.06.2012

40-letni mieszkaniec miasta kierował rowerem w stanie nietrzeźwości z wynikiem 2 promili.
Do zatrzymania doszło na 15 Sierpnia.

17-letni mieszkaniec miasta uderzył rowerem w zaparkowany pojazd marki VW. Do zdarzenia doszło na ulicy Towarowej.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy