Kronika kryminalna - 28.12.2012

20.12.2012

 

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem osobowym marki Ford. Okazało się, że pojazd nie ma aktualnych badań technicznych. Zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu. Do kontroli drogowej doszło na 15 Sierpnia.

 

21.12.2012

 

Pracownicy sklepu zgłosili, że ujęli sprawcę kradzieży wódki. Mężczyznę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ulicy Pokoju.

 

Nieznany sprawca ukradł portfel wraz z pieniędzmi i dokumentami na szkodę 53-letniej mieszkanki miasta. Do zdarzenia doszło na ulicy Pokoju.

 

22.12.2012

 

Kierująca pojazdem Fiat CC nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Mercedes Benz. Sprawczyni zdarzenia oddaliła się z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ulicy Warszawskiej.

 

61-letni mieszkaniec miasta kierował pojazdem marki Skoda Felicia znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad pół promila alkoholu w organizmie.

 

23.12.2012

 

Kierujący pojazdem marki Opel Vectra zatankował około 27 litrów paliwa i odjechał nie uiszczając opłaty. Do zdarzenia doszło w Andrzejowie Duranowskim.

 

24.12.2012

 

W drogerii ujęto mężczyznę, który kradł kosmetyki. Patrol na miejscu zastał sprawcę, którego ukarał mandatem karnym. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnym systemie okazało się, że jest on poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności w zakładzie karnym. Do zatrzymania doszło na ulicy Pokoju.

 

23-letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Honda Civic, na prostym odcinku drogi K-50 nieprawidłowo przeprowadził manewr omijania i zderzył się  z pojazdem marki Opel Astra, który następnie wpadł do rowu. Kierujący oplem z obrażeniami trafił do szpitala w Sochaczewie. Do zdarzenia doszło w Andrzejowie Daranowskim.

 

25.12.2012

 

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Paprotni nietrzeźwy mężczyzna leży na chodniku. Mężczyznę dowieziono do miejsca zamieszkania.

 

Nieznany sprawca ukradł dwa koła od pojazdu Fiat Punto zaparkowanego w Teresinie.

 

26.12.2012

 

Kilka minut po 2. w nocy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego doszło w miejscowości Kuznocin. Wstępnie ustalono, że jadący od Płocka mężczyzna kierujący pojazdem marki VW Passat najechał na rondo, a następnie wpadł do rowu melioracyjnego. Mężczyznę w stanie ciężkim przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Warszawie.

Do kolejnego zdarzenia doszło w miejscowości Kamion na trasie K—50. Wstępnie ustalono, że 19-letni kierujący samochodem marki Fiat CC nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciągnikowi siodłowemu marki Daf  z naczepą. W wyniku zderzenia obrażeń doznał kierowca fiata oraz pasażer.

 

27.12.2012

 

Mieszkaniec Sochaczewa kupił laptopa na aukcji internetowej. Mimo wpłaty pieniędzy na konto nie otrzymał zakupionego towaru.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy