Kronika kryminalna - 14.01.2013

11.01.2013

Pracownicy sklepu zgłosili, że ujęli sprawcę kradzieży. Patrol policji ukarał na miejscu sprawcę wykroczenia wysokim mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ulicy 15 Sierpnia.

12.01.2013

34-letnia mieszkanka miasta kierowała pojazdem osobowym znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem prawie 1,5 promila oraz pomimo czynnego zakazu kierowania pojazdami wydanego przez sąd. Do zatrzymania kobiety doszło na ulicy 15 Sierpnia.

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli pojazd osobowy marki Mercedes. W trakcie czynności funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny z uwagi na zły stan techniczny auta. Do zatrzymania dokumentu doszło w Janowie w gminie Młodzieszyn.

13.01.2913

Policjanci przewieźli do ośrodka osobę bezdomną, narażoną na wychłodzenie. Cały czas apelujemy do mieszkańców powiatu sochaczewskiego, by wskazywali nam miejsca, gdzie mogą przebywać osoby bezdomne, samotne i nieporadne życiowo.

Grupa 3 młodych mężczyzn podeszła do dwójki dzieci kwestujących w ramach WOŚP i ukradli im puszkę z pieniędzmi. Trwają ustalenia sprawców tego zdarzenia. Do zdarzenia doszło na ulicy Pokoju.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy