Kronika kryminalna - 21.01.2013

14.01

Kierujący samochodem marki Opel Astra podczas wykonywania manewru omijania pojazdu, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki Daewoo. W wyniku zdarzenia, obrażeń ciała doznała kierująca Matczem i pasażerka. Obydwie kobiety trafiły do szpitala w Sochaczewie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Sochaczew. Do wypadku doszło na 15 Sierpnia w Sochaczewie.

W Wężykach doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem marki Opel Corsa nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i stracił panowanie nad pojazdem. Mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo samochodem marki VW Passat. Obaj kierujący i pasażerka opla z ogólnymi obrażeniami przewiezieni zostali do Szpitala Powiatowego w Sochaczewie. Postępowanie prowadzi PP Młodzieszyn. 

15.01.

Policjanci otrzymali informację, że na ulicy Ziemowita mężczyzna leży na ziemi. Przybyły na miejsce patrol zastał nietrzeźwego mężczyznę, którego dowieziono do miejsca zamieszkania.

Dwóch nieznanych sprawców weszło do sklepu odzieżowego i ukradło cztery pary spodni. Do zdarzenia doszło na ulicy Reymonta.

16.01.

Mieszkaniec gminy Nowa Sucha zakupił modem na jednym z portali internetowych i mimo wpłaty pieniędzy zamówionego towaru nie otrzymał. 

Ochrona sklepu ujęła sprawcę kradzieży sklepowej. 63-letni mężczyzna ukradł butelkę wódki, za co został ukarany przez policjantów wysokim mandatem karnym. Do zdarzenia doszło przy Al. 600-lecia.

17.01. 

Nieznany sprawca dostał się do piwnicy, skąd ukradł elektronarzędzia. Do kradzieży doszło na ulicy Grunwaldzkiej.

18.01.

20-letni mieszkaniec gminy Błonie kierował pojazdem marki Ford znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem pół promila. Do zatrzymania mężczyzny doszło na ulicy Chodakowskiej.

19.01.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że bezdomny mężczyzna przebywa na ulicy Batalionów Chłopskich. Aby zapobiec wychłodzeniu organizmu, mężczyznę dowieziono do ośrodka dla bezdomnych.

55 – letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierował pojazdem osobowym znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem 1 promila. Do zatrzymania mężczyzny doszło w Juliopolu.

20.01.

Na parkingu przy Al.600-lecia nieznany sprawca doprowadził do kolizji z pojazdem Renault Magnum i odjechał z miejsca zdarzenia.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy