Kronika kryminalna - 23.10.2013

21.10.

Nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne z pojazdu Honda Accord zaparkowanego przy ulicy Parkowej.

Kierująca pojazdem Ford Fiesta nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do kolizji z  pojazdem Renault Thalia. Do zderzenia aut doszło na ulicy Grabskiego.

22.10.

Policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca gminy Młodzieszyn, który kierował pojazdem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1 promila. Mężczyzna miał również orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. Do zatrzymania doszło na ulicy Chodakowskiej.

Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła, że za pośrednictwem jednego z portali aukcyjnych zakupiła telefon komórkowy i mimo wpłaty pieniędzy, zamówionego towaru nie otrzymała.

23.20.

Ochrona sklepu ujęła sprawcę kradzieży artykułów spożywczych. Przybyły na miejsce patrol Policji ukarał sprawcę wykroczenia mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ulicy Pokoju.

Policjanci zatrzymali 8 dowodów rejestracyjnych od pojazdów z uwagi na uszkodzenia po kolizji, brak badań technicznych czy zły stan pojazdu. Policja przypomina, że pojazd musi mieć opłaconą polisę OC oraz aktualne badania techniczne. Aby uniknąć przykrej niespodzianki podczas kontroli drogowej sprawdźmy do kiedy mamy ważne ubezpieczenie pojazdu i datę kolejnego badania technicznego.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy