Kronika kryminalna - 07.01.2014

31.12

Mieszkanka miasta została okradziona przez złodzieja kieszonkowego podczas robienia zakupów. Kobieta straciła portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów. Do zdarzenia doszło na ulicy Pokoju.

44-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2 promili oraz pomimo czynnego zakazu prowadzenia pojazdów wydanego przez sąd. Do zatrzymania mężczyzny doszło na ulicy Traugutta.

01.01.

19-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Renault znajdując się w stanie nietrzeźwości. Tego samego dnia zatrzymano do kontroli drogowej 62 letniego mężczyznę który pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów, ponownie wsiadł za tzw. „kółko” pod wpływem alkoholu. Miał ponad 3 promile. Obydwu mężczyzn zatrzymano na ulicy Warszawskiej.

Policjanci otrzymali informację o leżącym nietrzeźwym mężczyźnie w miejscowości Kuznocin. Funkcjonariusze dowieźli go do miejsca zamieszkania.

02.01.

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że za pośrednictwem portalu aukcyjnego kupiła telefon komórkowy, lecz pomimo wpłaty, zamówionego towaru nie otrzymała.

Nieznany sprawca ukradł blisko 770 litrów oleju napędowego z ciągnika siodłowego zaparkowanego w miejscowości Dachowa. 

03. 01.

W Paprotni doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierujący pojazdem Honda Accord podczas wyprzedzania doprowadził do czołowego zderzenia z pojazdem marki BMW. Do szpitala w trafił sprawca zdarzenia, kierująca BMW i jej 6-letni syn. 

Ochrona sklepu znajdującego się przy Al. 600-lecia ujęła sprawcę kradzieży sklepowej. Patrol Policji ukarał sprawcę wykroczenia mandatem karnym. 

04. 01.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie leżącym w klatce schodowej bloku przy ulicy Senatorskiej. Ponieważ nie było możliwości przekazania nietrzeźwego mężczyzny pod opiekę rodziny, umieszczono go w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. 

Nieznany sprawca ukradł złotą biżuterię z budynku mieszkalnego w miejscowości Gaj. 

05. 01.

34-letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierował pojazdem pomimo czynnego zakazu prowadzenia pojazdów. Do jego zatrzymania doszło w Młodzieszynie.

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca wybił tylna szybę w pojeździe Opel Astra i ukradł koło zapasowe. Do zdarzenia doszło na Osiedlu Kolejowym.

41-letni kierujący pojazdem Peugeot Partner uderzył w autobus znajdujący się na przystanku. Okazało się, że kierowca peugeota jest nietrzeźwy, miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło na ulicy Wyszogrodzkiej.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy