Kronika kryminalna - 12.07.2016

08.07.

W Rybnie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Policjanci wstępnie ustalili, że 74-letni mieszkaniec powiatu płońskiego  kierujący pojazdem marki Fiat Doblo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z oplem astrą. Postępowanie prowadzą policjanci z posterunku w Młodzieszynie.

09. 07.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Volkswagen. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna prowadził auto będąc w stanie nietrzeźwości. Miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Do kontroli drogowej doszło w Szymanowie na ulicy Szkolnej.

58-letni mieszkaniec gminy Brochów kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2 promili. Do zdarzenia doszło w Famułkach Brochowskich.

10.07.

35-letni mieszkaniec Wyszogrodu został przyłapany, gdy kradł artykuły chemiczne. Wartość przedmiotów, które mężczyzna zabrał z półki sklepowej pozwoliła zakwalifikować zdarzenie jako przestępstwo. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło na Al. 600-lecia.

42-letni mężczyzna kierował pojazdem marki Daewoo Lanos znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Do zatrzymania doszło w Wójtówce.

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy