Kronika kryminalna - kradzieże oraz pobicie

Zdjęcia i foto: Kronika kryminalna - kradzieże oraz pobicie Rozboje, napady, przemoc sochaczew

W dniu 21 września do komendy policji wpłynęło zgłoszenie o dokonanej kradzieży kamery GOPRO. Do zdarzenia doszło na terenie firmy produkującej profile stalowe. Funkcjonariusze ustalili, iż kradzieży dokonała kobieta zatrudniona  firmie sprzątającej. 40-latka przyznała się do popełnionego czynu. Za kradzież grozi jej teraz od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. 


15 września na Placu Obrońców Sochaczewa trzech nieletnich dokonało pobicia młodszego nastolatka. Funkcjonariusze policji ustalili, iż w dniu 15 września dwaj 14-letni sprawcy pobili 13-latka, mieszkańca gminy Brochów. Policjanci zatrzymali jednego ze sprawców, dwóch pozostałych nadal poszukują. Nastolatkowie za dokonany czyn staną przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.
 

Dnia 3 września nieletni mieszkaniec Sochaczewa dokonał kradzieży laptopa. Komputer był własnością matki nastolatka, która zgłosiła kradzież na policję. W dniu 26 września funkcjonariusze z Zespołu do spraw Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii zatrzymali 16-latka w związku z popełnionym przestępstwem. 16-latek przyznał się do popełnionego czynu oraz zwrócił skradziony komputer. Sprawą zajmie się Sąd Rodzinny w Sochaczewie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy