Kronika Kryminalna 9 - 15 września 2019

Zdjęcia i foto: Kronika Kryminalna 9 - 15 września 2019 Narkotyki, alkohol sochaczew

9 września

W miejscowości Seroki – wieś policjanci zatrzymali 52-letniego mieszkańca Żyrardowa, który kierował pojazdem marki Ford nie posiadając do tego uprawnień. Pojazd został odholowany a kierujący ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

W miejscowości Kościelna Góra policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca Sochaczew, który kierując pojazdem Audi w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 50 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem kierującemu zatrzymano prawo jazdy.


10 września

Policjanci na peronie kolejowym na ulicy Sienkiewicza w Sochaczewie zatrzymali 57-letniego bezdomnego poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Świebodzinie. Mężczyznę doprowadzono do zakładu karnego.


11 września

Policjanci patrolówki w miejscowości Kożuszki Parcel zatrzymali mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie amfetaminę. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.


12 września

Policjanci w miejscowości Kozłów Biskupi zatrzymali 41-letniego mieszkańca gminy Nowa Sucha, który kierował pojazdem marki Opel Astra mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Kierujący został zatrzymany do wyjaśnienia.


13 września

Na ulicy Sienkiewicza funkcjonariusze patrolówki zatrzymali 43-letniego mieszkańca Teresina poszukiwanego nakazem przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie celem odbycia kary 360 dni pozbawienia wolności.


14 września

Funkcjonariusze kryminalnego w Sochaczewie ujawnili pojazd marki VW Golf, który figuruje jako utracony. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji I w Opolu. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu.


15 września

Policjanci na ulicy Korczaka w Sochaczewie zatrzymali 60-letniego mieszkańca gminy Sochaczew, który kierował pojazdem marki Opel Vectra mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna miał czynny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie. Ponadto spowodował kolizję z pojazdem marki Peugeot. Sprawca został zatrzymany do wyjaśnienia.

Policjanci na ulicy warszawskiej zatrzymali 45-letniego mieszkańca gminy Iłów, który kierował motorowerem marki Yongkang mając prawie trzy promile alkoholu w organizmie, ponadto mężczyzna posiadał zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie.


KPP w Sochaczewie


https://klinikapromedion.pl/korekta-nosa

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy