Kronika Kryminalna 18-24.11.2019r

Zdjęcia i foto: Kronika Kryminalna 18-24.11.2019r Wypadki sochaczew

18.11.

Nieznany sprawca ukradł torebkę z zawartością dwóch paszportów z pojazdu marki Nissan. Auto było zaparkowane na ul. Hubala w Sochaczewie.


Na ul. Piłsudskiego doszło do groźnego potrącenia mieszkanki Sochaczewa. Wstępnie ustalono, że kierująca seatem potrąciła na przejściu dla pieszych 32 – latkę. Do czasu przyjazdu karetki pogotowia, kobiecie udzielali pomocy policjanci Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii, którzy najechali na zdarzenie. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego wypadku. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, zwłaszcza w rejonie przejść dla pieszych.


19.11.

Nieznany sprawca uderzył pojazdem w ogrodzenie posesji i w słup energetyczny, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło w Witkowicach.


Policjanci dostali zgłoszenie dotyczące nietrzeźwej nieletniej. Na miejscu zastano 15 – latkę w stanie upojenia alkoholowego, którą pogotowie ratunkowe przetransportowało do szpitala. Do zdarzenia doszło na Podzamczu.


20.11.

Kierująca pojazdem marki Skoda Rapid w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru cofania doprowadziła do kolizji z pojazdem marki Toyota Aygo. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.


Policjanci z Nowej Suchej zatrzymali 40 – letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło w Rokotowie.


21.11.

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży urządzenia pomiarowego. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny. Do interwencji doszło w Wójtówce.


Kierujący rowerem doprowadził do kolizji z mercedesem. Na sprawcę zdarzenia drogowego nałożono mandat karny. Do kolizji doszło w Jeżówce.


22.11.

Nieznany sprawca ukradł telewizor, odtwarzacz DVD oraz telefon z mieszkania przy ul. Korczaka.


85 – letni kierowca pojazdu Opel Meriva podczas wykonywanego manewru skrętu w lewo potrącił 28 – letniego rowerzystę. Kierowca jednośladu został przewieziony do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia.


23.11.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Man z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli doszło w Brzozowie Starym.


26 – letni mieszkaniec gminy Rybno kierował pojazdem marki BMW znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Stracił prawo jazdy. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia.


24.11.

Kierująca pojazdem marki Ford Fiesta nie dostosowała prędkości do panujących warunków i zjechała do przydrożnego rowu. Kierująca oraz czworo pasażerów trafili do szpitali w Sochaczewie i Grodzisku Mazowieckim. Po udzieleniu pomocy wszyscy zostali zwolnieni. Do kolizji doszło w Teresinie na ul. Kasztanowej. Na sprawcę zdarzenia drogowego nałożono mandat karny.


Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Volkswagen z powodu braku wymaganego oświetlenia. Do zatrzymania dokumentu doszło w Kątach.


KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy