Kronika policyjna - 28.05.2009

22.05.2009r.

Tego dnia policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego. Pierwszy z nich jechał samochodem marki Renault i miał w wydychanym powietrzu prawie 1,5 promila alkoholu, a drugi to rowerzysta, który „wydmuchał” prawie 0,5 promila.

23.05.2009r.

Ok. godz. 7.00 w Żelazowej Woli na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia corsy i astry. W wyniku zdarzenia z obrażeniami głowy do szpitala została przewieziona kobieta jadąca corsą.

W nocy dwóch nieznanych sprawców ukradło mieszkańcowi gm. Brochów plecak, w którym był telefon komórkowy marki Samsung, portfel oraz karta do bankomatu.

Tuż przed godziną 15.00 w Iłowie jechał rowerem po drodze publicznej 51 – letni Leszek B, który jak się okazało miał w wydychanym powietrzu prawie 2,5 promila alkoholu.

Ok. godz. 19.00 został zatrzymany nietrzeźwy kierowca tavrii. Sławomir M. lat 46 nie dość, że miał w wydychanym powietrzu ponad 2 promile alkoholu to jeszcze do końca września 2009r. obowiązywał go sądowy zakaz poruszania się pojazdami.

24.05.2009r.

W nocy sprawcy o nieustalonych personaliach wybili tylną szybę w zaparkowanym na ul. Żeromskiego samochodzie marki Fiat Panda.

Ok. godz. 15.30 na ul. Wyszogrodzkiej kierujący motocyklem nie dostosował prędkości do warunków na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie został potrącony przez nadjeżdżający od strony Brochowa samochód. Motocyklista z ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Nieznany sprawca włamał się do jednego ze sklepów w Paprotni po czym ukradł dwa laptopy znanej firmy.

25.09.2009r.

Tuż przed północą sprawca o nieustalonych personaliach wykorzystał nieuwagę mężczyzny i ukradł pozostawioną na krześle w jednym z barów w Sochaczewie kurtkę wraz z dokumentami.

Emil. O. lat 22 w lutym tego roku pożyczył od 14 - letniego chłopca telefon komórkowy, którego nie oddał. Teraz za przywłaszczenie komórki odpowie przed sądem.

26.05.2009r.

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie została powiadomiona, że w dn. 21 maja w godzinach popołudniowych nieznany sprawca ze sklepu przy ul. 600-lecia dokonał kradzieży 24 opakowań z czekoladami znanej firmy.

27.05.2009r.

16- letnia mieszkanka Sochaczewa z własnego domu dokonała kradzieży dwóch złotych łańcuszków i dwóch złotych pierścionków. Teraz o losie nieletniej zadecyduje sąd rodzinny.

W Antoniewie osoba o nieustalonych personaliach przy ścinaniu najprawdopodobniej drzewa nie zachowała ostrożności w wyniku czego zerwane zostały linki doprowadzające energię do jednej z posesji w tej miejscowości.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy