Kronika policyjna - 27.04.2011

22.04.2011r.

W nocy na ul. Żeromskiego na parkingu osiedlowym nieznany sprawca dokonał uszkodzenia mienia w postaci wybicia szyb w Oplu Corsa oraz oblał pojazd nieznaną substancją uszkadzając karoserię.

Również w nocy w Marysinie gm. Młodzieszyn nieznani sprawcy przecięli kłódki i łańcuch w drzwiach wejściowych po czym dostali się do wewnątrz pomieszczenia mieszkalnego i gospodarczego i ukradli rowery, piły do drewna, telewizor, drabinę, odkurzacz, butlę gazową oraz inne rzeczy.

Nieznany sprawca wyważył okno, dostał się do budynku gospodarczego w Mistrzewicach i zabrali kosiarkę spalinową , drabinę , dwie szlifierki kątowe i inne przedmioty.

23.04.2011r.

Nieznany sprawca w nocy na terenie kościoła dokonał kradzieży z torebki damskiej portfela z zawartością dowodu osobistego, dwóch kart bankomatowych oraz pieniędzy. Zdarzenie miało miejsce w Paprotni.

24.04.2011r.

Złodzieje na ul. Wojska Polskiego dokonali kradzieży dwóch kół od pojazdu Opel Astra zaparkowanego przed blokiem.

Nieznany sprawca włamał się do wlewów paliwa zamontowanych w ciągnikach siodłowych zaparkowanych na ul. Płockiej. Skradł 110 litrów.

W jednym z lokali na terenie Sochaczewa nieznany sprawca włamał się do automatu do gier i ukradł dwie kasety z bilonem.

25.04.2011r.

Nieznany sprawca wykonał podkop którym dostał się do wnętrza garażu skąd skradł 200m przewodu elektrycznego. Zdarzenie miało miejsce w Helence.

26.04.2011r.

Z jednej ze studzienek w miejscowości Kożuszki Parcel złodzieje skradli kabel telekomunikacyjny.

Nieznany sprawca w miejscowości Gorzewnica włamał się do przyczepy kempingowej skąd zabrał wszelkie wyposażenie m.in. sztućce, pościel, piekarnik, talerze, wiertarkę i inne przedmioty.

Wandale dokonali uszkodzenia mienia poprzez wybicie szyby zespolonej na terenie Szkoły Podstawowej nr 2.
 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy