Kronika policyjna 9 - 11 maja

9 maja przed godziną 10 mieszkanka gminy Iłów zgłosiła kradzież portfela wraz z zawartością.

W wyniku przeprowadzonych czynności zatrzymano sprawcę, którą okazała się 33-letnia mieszkanka gminy Iłów. Do zdarzenia doszło w Brzozowie Starym.

 

Tego samego dnia około godziny 10, 23-letni mieszkaniec powiatu chojnickiego kierował pojazdem pod wpływem alkoholu z wynikiem 1,21mg/l. Kierującego na podwójnym gazie zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Teresin.

 

Po południu nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru pozostawionego w okolicy kościoła św. Wawrzyńca. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie.

 

Kilka minut przed godziną 18 policjanci dostali zgłoszenie o kradzieży alkoholu w jednym z sochaczewskich marketów. 44-letni mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

 

W godzinach wieczornych na ul. Żeromskiego zgłoszono spożywanie alkoholu w miejscu publicznym. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili fakt i ukarali sprawcę mandatem karnym.

 

10 maja po godzinie 8 mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca uszkodził lusterko w jego pojeździe zaparkowanym przy ul. Targowej. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie.

 

Kilka minut po godzinie 20 policjanci otrzymali zgłoszenie o 3 mężczyznach, który siedzą na przystanku przy ul. 15 Sierpnia i rzucają na drogę butelki. Na miejscu policjanci ukarali sprawcę mandatem karnym.

 

Następnego dnia około godziny 13 policjanci dostali zgłoszenie o spożywaniu alkoholu na ławce przy ul. Żeromskiego. Na miejscu policjanci ukarali sprawców wykroczenia mandatami karnymi.

 

Tego samego dnia po południu 41-letni mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca  uszkodził jej pojazd poprzez zarysowanie karoserii. Do zdarzenia doszło na ul. Jasińskiego.

 

 

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy