Kronika policyjna 26 maja - 1 czerwca

Wypadek z udziałem 9-letniego chłopca

W  dnu 26 maja kilka minut przed godzina 8 rano 9-letni chłopiec jadąc rowerem po poboczu nagle wjechał wprost pod jadący pojazd. 66-letni kierowca Renault nie był w stanie wyhamować w wyniku czego chłopiec doznał złamania obu rąk, prawej nogi i stłuczenia głowy. Natychmiast został przewieziony do szpitala. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kazimierów, postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Sochaczew.

Kradzież portfela

Około godziny 10, 29-letni mieszkaniec powiatu działdowskiego zgłosił, że nieznany sprawca ukradł mu portfel wraz z zawartością, dowód osobisty oraz telefon komórkowy marki Alcatel. Do zdarzenia doszło w miejscowości Wojtówka.

Zderzenie 4 samochodów w Serokach Wieś

Tego samego dnia o godzinie 14 doszło do zdarzenia drogowego, w którym brało udział 4 pojazdy. 32-letni kierowca VW zjechał na lewy pas ruchu w wyniku czego zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Renault, następnie uderzył w Land Rover, który został wepchnięty na kolejny pojazd. W wyniku zdarzenia pasażerka Land Rovera oraz kierowca VW z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do Szpitala w Sochaczewie. Do zdarzenia doszło w miejscowości Seroki Wieś. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Sochaczew.

Kradzież kamery i roweru

27 maja o godzinie 14.30 nieznany sprawca dokonał kradzieży z pomieszczenia biurowego jednej z sochaczewskich firm kamery marki Canon, skanera marki Plustek oraz aparatu fotograficznego marki  Nikon. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

W godzinach wieczornych mężczyzna zgłosił, że nieznany sprawca  dokonał kradzieży roweru górskiego marki „Dartmoor”. Do zdarzenia doszło na ul. Płockiej.

Pijany kierowca na 1. Maja

Kilka minut po godzinie 19 policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 2-8letni mężczyzna posiadał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Do zdarzenia doszło na ul. 1-go Maja.

Pijani rodzice

28. maja około godziny 10.00 policjanci dostali zgłoszenie o rodzicach sprawujących opiekę nad swoimi nieletnimi dziećmi pod wpływem alkoholu. Na miejscu policjanci potwierdzili zgłoszenie, a nieletnie dzieci zostały przekazane pełnoletniej siostrze. Materiały zostały wysłane do Sądu Rodzinnego i Nieletnich. Do zdarzenia doszło na ul. Krzywej.  

Tego samego dnia w nocy policjanci dostali zgłoszenie, że nietrzeźwy mężczyzna leży przed jednym ze sklepów na al. 600-lecia. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie. Mężczyznę odwieźli do miejsca zamieszkania, gdzie przekazali matce.

Kierowcy z promilami

31. maja o godzinie 2.30 policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego pojazdem marki Honda z wynikiem prawie 3 promili. 25-letniemu mieszkańcowi Sochaczewa zostało zatrzymane prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w miejscowości Bielice.

Tego samego dnia w Teresinie zatrzymano kierującego pojazdem marki Mercedes z wynikiem prawie pół promila. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Młodzieszynie.

Kilka minut po godzinie 15.00 mieszkanka Teresina zgłosiła, że nieznany sprawca dokonał kradzieży jej telefonu marki Sony Xperia J. do zdarzenia doszło w Teresinie.

Wypadek w Paprotni

1 czerwca kilka minut po północy doszło do wypadku drogowego w miejscowości Paprotnia. 32-letnia mieszkanka Teresina kierująca Toyotą nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu 33-letniemu kierowcy Fiata w wyniku czego doszło do zdarzenia. W toku wykonywanych czynności ustalono, że mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu z wynikiem ponad pól promila. W wyniku zdarzenia obrażenia odniósł kierujący Fiatem oraz jego pasażer. Obydwaj zostali przewiezieni do szpitala gdzie pozostali. Pozostali pasażerowie Fiata oraz kierująca Toyotą wraz z trojką dzieci nie odnieśli obrażeń. Nietrzeźwemu kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy oraz dowody rejestracyjne obydwu pojazdów z uwagi na uszkodzenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Teresinie. 

Agresywny nietrzeźwy na dworcu PKP

Tego samego dnia około godziny 23.00, 23 letni nietrzeźwy mieszkaniec Sochaczewa zakłócał porządek publiczny na dworcu PKP w Sochaczewie. Policjanci zatrzymali mężczyznę w policyjnym areszcie z uwagi na jego agresywne zachowanie. Został również skierowany przeciwko niemu wniosek o ukaranie do Sądu za popełnione wykroczenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy