Kronika policyjna 26 - 29 stycznia

26 stycznia 2014r.

W Teresinie patrol prewencji ujawnił osobę bezdomną, okazał się nim 62 – letni mężczyzna bez miejsca zameldowania. Patrol przewiózł mężczyznę do szpitala gdzie został zbadany a następnie odwieziono mężczyznę do Ośrodka dla bezdomnych. Dzięki sprawnej i szybkiej reakcji policjantów zapobiegli wychłodzeniu a nawet śmierci mężczyzny.

 

27 stycznia 2015r.

Kilka minut po północy na terenie miasta Sochaczew 30-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował samochodem m-ki Renault będąc w stanie nietrzeźwości, badanie wykazało prawie promil alkoholu w organizmie. Ponadto kierujący posiadał czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Na terenie Szymanowa doszło do wypadku drogowego. 31-letni kierujący samochodem m-ki Renault z naczepą  potrącił pieszego który przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych i wtargnął wprost pod jadący pojazd. 38-letni mieszkaniec Wiskitek poniósł śmierć na miejscu.

Na terenie Sochaczewa miała miejsce kolizja drogowa. Kierująca pojazdem m-ki Skoda nie udzieliła pierwszeństwa pieszej będącej na oznakowanym przejściu dla pieszych. W wyniku zdarzenia piesza doznała urazu głowy, została zabrana do szpitala jednak po udzielonej pierwszej pomocy medycznej została zwolniona do domu.

 

28 stycznia 2015r.

Na terenie jednego z Sochaczewskich marketów  pracownicy ochrony zatrzymali 32-letnią kobietę która dokonała kradzieży. Policjanci na miejscu dokonali kontroli osobistej, w wyniku której ujawniono dodatkowo trzy torebki z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy.  Kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie.

Po południu na ulicy Senatorskiej załoga karetki pogotowia wezwała na pomoc policję. Funkcjonariusze na miejscu ustalili, że bezdomny 45-letni mężczyzna w stanie nietrzeźwości znajdował się w okolicznościach zagrażających jego życiu i zdrowiu, w związku z tym zatrzymali mężczyznę do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie. Badanie na stan trzeźwości wykazało ponad 3 promile.

 

29 stycznia 2015r.

Policjanci zatrzymali 36-letniego mężczyznę kierującego pojazdem m-ki Opel w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Do zdarzenia doszło w miejscowości Wójtówka.

W jednym ze sklepów z alkoholami na terenie miasta Sochaczew, pracownica dokonała kradzieży pieniędzy z utargu. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie.

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy