Kronika policyjna 2 - 5 lutego

2 lutego

W okresie od 20 stycznia do 2 lutego w miejscowości Leontynów nieznany sprawca z działki rekreacyjnej dokonał kradzieży siatki ogrodzeniowej o długości 51 m oraz narzędzi ogrodowych. W tym samym okresie z drugiej działki dokonał kradzieży siatki ogrodzeniowej o długości 76 m oraz narzędzi ogrodowych.

 

W miejscowości Granice 61-letni mieszkaniec gminy Teresin zawiadomił, że nieznany sprawca włamał się do niezamieszkałego domu, po czym dokonał kradzieży butli  11 kg z gazem, narzędzi w postaci kluczy (2 komplety), żelazka Philips, kosiarkę marki Shtill oraz pościel i koce.

 

Podczas działań związanych z zapobieganiem posiadania i rozprowadzania substancji odurzających Zespołu ds. Nieletnich i Rewiru Dzielnicowych zatrzymano 17-letniego mieszkańca gminy Młodzieszyn, który posiadał środek odurzający w postaci marihuany. Działania te będą miały charakter cykliczny na terenie całego powiatu sochaczewskiego.

 

 

4 lutego

W miejscowości Marysinek nieznany sprawca włamał się do domku letniskowego skąd dokonał kradzieży kuchni węglowej, garnków, przewodów elektrycznych oraz czajnika elektrycznego.

 

W miejscowości Stary Dębsk policjanci zatrzymali Mateusza U. 23 letniego mieszkańca gminy Rybno, który kierował samochodem marki Opel Astra mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

 

 

5 lutego

Na ul. Piłsudskiego w Sochaczewie nieznany sprawca skradł z niezamkniętego samochodu marki VW dowód rejestracyjny pojazdu, radio Pioneer i wkrętarkę.

 

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy