Kronika policyjna 2 – 7 lutego 2016

2 lutego

Na terenie jednego z marketów budowlanych doszło do kradzieży. Sprawcę zatrzymano i ukarano mandatem karnym.

 

3 lutego

Na ul. Gawłowskiej zatrzymano mężczyznę, który kierował samochodem marki Nissan będąc w stanie nietrzeźwości. Sprawca zatrzymany został przez innych uczestników ruchu drogowego. Z uwagi na stan upojenia alkoholowego mężczyzna pozostał w szpitalu. Pojazd odholowano na parking policyjny.

 

5 lutego

Na ul. 1 Maja nieznany sprawca wyważył drzwi wejściowe, dostał się do wnętrza mieszkania, skąd dokonał kradzieży pieniędzy. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

W Młodzieszynie nieznani sprawcy dokonali wycięcia 21 sztuk drzew na szkodę zawiadamiającego. Postępowanie prowadzi PP Młodzieszyn.

 

6 lutego

Na ul. Dywizjonu nietrzeźwy mężczyzna awanturował się. Dla zapewnienia właściwego bezpieczeństwa policjanci zatrzymali mężczyznę w policyjnym areszcie.

 

7 lutego

W Kozłowie Szlacheckim policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem Volkswagen, który początkowo nie zareagował na polecenia policjanta i próbował uciec. Po krótkim pościgu zatrzymano kierującego, który był nietrzeźwy. Mężczyznę  osadzono w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzi  KPP W Sochaczewie.

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy