Kronika policyjna 26 - 29 marca 2016

26 marca

58-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował motorowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem prawie 1,5 promila. Do zatrzymania mężczyzny doszło na ulicy Mostowej. Policjanci zatrzymali także dowód rejestracyjny z uwagi na brak aktualnych badań technicznych.

Policjanci otrzymali informację o kradzieży sklepowej w jednym ze sklepów w Wójtówce. Na kobietę nałożono mandat karny.

 

27 marca

Policjanci otrzymali informację o zakłócaniu ciszy nocnej w bloku na ul. Grunwaldzkiej. Funkcjonariusze ukarali sprawcę wykroczenia mandatem karnym.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu Peugeot z uwagi na zły stan techniczny pojazdu. Do zatrzymania dokumentu doszło w Szymanowie.

 

28 marca

Sochaczewscy funkcjonariusze zostali powiadomieni o kradzieży niemieckiej tablicy rejestracyjnej z pojazdu Toyota Yaris. Do kradzieży doszło na ulicy Żeromskiego.

W Wężykach doszło do kolizji drogowej. Ustalono, że kierująca pojazdem marki Chrysler doprowadziła do kolizji z pojazdem marki Nissan Navara. Sprawcę wykroczenia ukarano mandatem karnym, zatrzymano dowody rejestracyjne z powodu uszkodzeń powstałych podczas kolizji.

 

29 marca

Kierujący pojazdem Renault Traffic uderzył w dzika, który wbiegł bezpośrednio pod pojazd. Do zdarzenia doszło w Bielicach. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy