Kronika policyjna 9 - 12 maja 2016

/ 1 komentarzy

9 maja

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że z białego busa wypadły butle gazowe. Zostały one przewiezione do sochaczewskiej komendy i czekają na odbiór przez właściciela. Do zdarzenia doszło na ulicy Piłsudskiego.

W Teresinie na ul. XX lecia doszło do kolizji. Kierujący pojazdem marki Daf, podczas nieprawidłowo wykonanego manewru skrętu w lewo doprowadził do zderzenia z oplem. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

 

10 maja

Na Hubala doszło do kradzieży artykułów spożywczych. Policjanci ukarali kobietę mandatem karnym.

Kierujący pojazdem marki Toyota Auris nie zastosował się do sygnału świetlnego i doprowadził do kolizji z pojazdem marki Opel Astra. Do zdarzenia doszło na Al. 600-lecia.

 

11 maja

Mieszkanka gminy Nowa Sucha powiadomiła, że nieznany sprawca przywłaszczył sobie jej portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną z pojazdu marki Skoda Octavia zaparkowanego na ulicy 1 Maja.

 

12 maja

Nieznany sprawca włamał się do pomieszczenia w piwnicy bloku i ukradł elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło na ulicy Kochanowskiego.

Nietrzeźwa kierująca doprowadziła do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, że 34-latka kierowała  volkswagenem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1 promila. Kobieta doprowadziła do kolizji z pojazdem marki Chevrolet

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

robroyrobroy
0
10 maja na Hubala (2016-05-14 05:59)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy