Kronika policyjna 15 - 22 maja 2016

15 maja

Nieznany sprawca ukradł litewską tablicę rejestracyjną od naczepy. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

16 maja

Mieszkanka gminy Sochaczew kierująca pojazdem Volkswagen Golf nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu rowerzystce poruszającej się po ścieżce rowerowej. Wezwana na miejsce karetka pogotowia przetransportowała kobietę do szpitala. Do zdarzenia doszło na u. Traugutta.

Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Fiat Uno. Okazało się, że kierowca auta ma 16 lat i nie posiada uprawnień do kierowania. Do kontroli doszło w miejscowości Teresin Gaj.

17 maja

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem Opel Astra. Okazało się, że pojazd nie ma aktualnych badań technicznych, dlatego funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny auta. do kontroli doszło na ulicy Młynarskiej.

21-letnia mieszkanka Warszawy kierowała pojazdem marki Opel Astra nie posiadając do tego uprawnień oraz przewoziła o jedną osobę za dużo. Za popełnione wykroczenia ukarano ją mandatami karnymi. Do kontroli drogowej doszło w miejscowości Seroki Wieś.

18 maja

Policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży artykułów spożywczych w jednym ze sklepów na Al. 600-lecia. Sprawczynie zostały ukarane mandatem karnym.

32-letni mężczyzna kierował pojazdem marki Mercedes  mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Zwolennik jazdy na" podwójnym gazie" doprowadził również do kolizji z innym autem. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że mężczyznę obowiązywał sądowy zakaz kierowania pojazdami. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

19 maja

W Wólce Smolanej doszło do kolizji. Kierujący pojazdem marki Ford uderzył w sarnę, która wbiegła wprost pod nadjeżdżający samochód.

20 maja

Policjanci zostali powiadomieni, że dzień wcześniej doszło do włamania do altanki, gdzie nieznany sprawca ukradł elektronarzędzia. Do kradzieży z włamaniem doszło w Gawłowie.

Mieszkaniec Sochaczewa kupił przez Internet materiały budowlane i pomimo wpłaty zaliczki do chwili obecnej nie otrzymał zamówionego towaru.

21 maja

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu pojazdem marki Volvo, który przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Do zdarzenia doszło w Helence.

Mundurowi otrzymali zgłoszenie o kradzieży sklepowej. Sprawcę ukarano mandatem karny. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

22 maja

W Paprotni doszło do potrącenia pieszej. Wstępnie ustalono, że 20 letnia mieszkanka gminy Baranów wbiegła na drogę wprost pod nadjeżdżający pojazd marki  Volkswagen Passat który był kierowany przez 29-letniego mieszkańca Żyrardowa. Okazało się, że kobieta była nietrzeźwa, miała ponad promil alkoholu w organizmie. Dwudziestolatkę przetransportowano do sochaczewskiego szpitala.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Czerwonka Parcel ujawniono niewybuch z czasów II Wojny Światowej. Poinformowano jednostkę wojskową i zabezpieczono teren do czasu przybycia żołnierzy.

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy