Kronika policyjna 13 - 17 czerwca 2016

13. 06.

Mieszkanka Sochaczewa kierująca pojazdem marki Volkswagen Golf, podczas wykonywania manewru cofania najechała na 82-letniego mężczyznę prowadzącego rower. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ulicy Wyszogrodzkiej.

W Justynowie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Wstępnie ustalono, że kierujący pojazdem marki Opel Astra zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Fiat Panda. 37-letni obywatel Ukrainy, który kierował astrą w chwili zdarzenia był nietrzeźwy. Badania na zawartość alkoholu wykazało ponad 1,5 promila. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zatrzymano mu również prawo jazdy.

14. 06.

Na Traugutta doszło do kolizji motoroweru marki Aprilia z pojazdem marki Audi. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Daewoo Lanos z powodu pękniętej szyby czołowej. Do kontroli drogowej doszło na ulicy Chopina.

15. 06.

Mimo wielokrotnych apeli Policji i spotkań z seniorami, ofiarą oszustów padła 84 letnia mieszkanka gminy Brochów. Przestępcy podający się za pracowników urzędu gminy wyłudzili od niej pieniądze, a następnie oddalili się w nieznanym kierunku.

Kierujący pojazdem marki Mitsubishi Carisma  zablokował wjazd na posesję i utrudniał ruch pieszych na chodniku. Podjęto decyzję o odholowaniu pojazdu. W trakcie czynności zgłosił się właściciel pojazdu, którego ukarano mandatem karnym i zatrzymano dowód rejestracyjny z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło na ulicy Żeromskiego.

16.06.

Kierująca pojazdem marki Volkswagen Crafter najechała na kierującego motocyklem marki  Honda CBR, 23-letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do sochaczewskiego szpitala. Zatrzymano dowody rejestracyjne od pojazdów z powodu powstałych uszkodzeń. Do zdarzenia drogowego doszło w Paprotni.

W Rybnie zatrzymano do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Audi A6. Funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny od auta z powodu braku aktualnych badań  technicznych.

17.06.

Policjanci dostali zgłoszenie, że na drodze krajowej nr 92, na jadący pojazd marki Volkswagen Polo przewróciło się drzewo. Do szpitala została zabrana 38-letnia pasażerka. Do zdarzenia doszło podczas gwałtownej burzy, która przeszła nad Sochaczewem.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy