Kronika policyjna 25 lipca - 30 lipca 2016

25 lipca

W miejscowości Teresin Policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca Kampinosu, który kierował pojazdem marki Iveco mając ponad pół promila alkoholu w organizmie.

Policjanci około godziny 23.00 otrzymali zgłoszenie, iż na ulicy Korczaka w jednym z mieszkań jest libacja alkoholowa. Na miejscu policjanci zastali 35-letnią matkę i 52-letniego ojca, którzy mieli prawie po dwa promile alkoholu w organizmie, a pod swoją opieką trójkę małych dzieci. Dzieci zostały pod opieką osoby najbliższej. A rodzice będą się musieli teraz wytłumaczyć w sądzie z braku odpowiedzialności i narażenia swoich dzieci na niebezpieczeństwo.

 

26 lipca

W miejscowości Wojtówka  nieznany sprawca ze zbiornika ciągnika siodłowego marki Volvo dokonał kradzieży 300 litrów paliwa.

W Teresinie  67-letnia mieszkanka kierując pojazdem marki Opel na skrzyżowaniu nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Skoda, którym kierował 41-letni mieszkaniec Teresina.  Kierujący Skodą z lekkimi obrażeniami został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala gdzie pozostał na obserwacji.

 

27 lipca

Do niecodziennego zdarzenia doszło w miejscowości Konary, gdzie 23-letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierując pojazdem marki Mercedes nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, przez co doprowadził do zderzenia z kolejką wąskotorową. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

 

28 lipca

Policjanci w miejscowości Nowa Sucha zatrzymali 46-letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował skuterem marki Gilera mając ponad pół promila alkoholu.

 

30 lipca

Policjanci  Referatu Patrolowo - Interwencyjnego zatrzymali na gorącym uczynku 36-letniego mieszkańca Sochaczewa, który dokonał publicznego usunięcia flagi narodowej RP, znajdującej się na słupie. Ponadto podczas kontroli osobistej u zatrzymanego ujawniono marihuanę w ilości 0.394 grama.  Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

Policjanci w miejscowości Teresin zatrzymali 36-letniego mieszkańca Paprotni, który kierował pojazdem marki Opel mając 1,5 promila alkoholu w organizmie.

 

Rowerzysta na podwójnym gazie

Na ulicy 15. Sierpnia 24-letni mieszkaniec powiatu sochaczewskiego kierując rowerem w stanie nietrzeźwości (ponad trzy promile alkoholu w organizmie) nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, czym doprowadził do zderzenia z inną rowerzystką mieszkającą w Sochaczewie.

 

 

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy