Kronika policyjna 1 - 7 sierpnia 2016

1 sierpnia

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne od pojazdu marki Honda zaparkowanego przy Al. 600-lecia.

Na ulicy Grabskiego doszło do uszkodzenia mienia. Nieznana osoba porysowała powłokę lakieru na pojeździe Fiat Punto.

 

2 sierpnia

Kierujący pojazdem marki Mitsubishi doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Mazda. Do kolizji między pojazdami doszło podczas wykonywania manewru cofania. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

 

3 sierpnia

47-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Ford pomimo dożywotniego zakazu kierowania pojazdami wydanego przez sąd. Do kontroli drogowej doszło na ulicy Piłsudskiego.

Na ulicy Płockiej znaleziono dwa pociski pochodzące z czasów wojny. O znalezisku powiadomiono  jednostkę wojskową. Sochaczewscy policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przybycia żołnierzy.

 

4 sierpnia

Policjanci z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego  zatrzymali 18-letniego mieszkańca miasta, który posiadał przy sobie torebkę foliową z zawartością zielonego suszu. Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło na ulicy Stadionowej.

Funkcjonariusze sochaczewskiej komendy ukarali mandatem karnym sprawcę kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło na ulicy 1 Maja.


sierpnia

W Kątach zatrzymano do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Opel Astra. Okazało się, że 23-letni kierowca znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP w Sochaczewie.

W Paprotni doszło do kolizji między dwiema rowerzystkami. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym.

 

6 sierpnia

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z pojazdu marki Opel Astra. Auto zaparkowane było na niestrzeżonym parkingu przy ul. Sienkiewicza.

Na ulicy Pokoju, nieznany sprawca ukradł z damskiej torebki portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów.

 

7 sierpnia

Policjanci ukarali mandatem karnym sprawcę kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło na ulicy Warszawskiej.

Mieszkanka powiatu żyrardowskiego, kierująca pojazdem Volkswagen Golf, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Nissan. W wyniku kolizji zostało również uszkodzone ogrodzenie posesji. Sprawcę ukarano mandatem karnym, zatrzymano również dowody rejestracyjne od obydwu pojazdów. Do zdarzenia doszło w Teresinie na ulicy Długiej.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy