Kronika policyjna 19 - 22 września 2016

19 września

Kierująca pojazdem marki Fiat nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ulicy Warszawskiej.

Policjanci zatrzymali mieszkańca Sochaczewa, który miał do odbycia karę pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany na ulicy Warszawskiej.

 

20 września

Obsługa sklepu powiadomiła o ujęciu sprawcy kradzieży. Policjanci ukarali sprawcę wykroczenia mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

Nieznany sprawca podający się za pracownika spółdzielni, ukradł pieniądze z mieszkania 80-letniej kobiety. Do zdarzenia doszło na ulicy Żeromskiego.

 

21 września

Policjanci Wydziału RUCHU Drogowego kontrolowali pojazd marki Volkswagen Transporter. Z powodu złego stanu technicznego pojazdu, zatrzymali dowód rejestracyjny.

Nieznany sprawca włamał się do domu w miejscowości Karolków Szwarocki. Łupem przestępcy padły pieniądze, biżuteria i sprzęt elektroniczny. Policja zwraca się prośbą do wszystkich osób, które były świadkami tego włamania lub mają wiedzę na temat sprawców i utraconego mienia. Informacje można przekazać anonimowo dzwoniąc na numer 46 863 72 22 lub 997.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy który przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Do kontroli drogowej doszło w Karlowie.

 

22 września

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca ukradł pojazd marki Opel Corsa. Auto zostało utracone w miejscowości Kożuszki –Parcel.

Policjanci ukarali mandatem karnym kobietę, która nie będąc do tego uprawniona, zaparkowała pojazd na miejscu dla osób niepełnosprawnych. Do zdarzenia doszło na ulicy Batalionów Chłopskich.

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy