Kronika policyjna 3 - 9 października 2016

/ 2 komentarzy

3 października

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Opel Insignia z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło w Wojtówce.

Mieszkaniec Sochaczewa kupił głośniki na jednym z portali internetowych i mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymał zamówionego towaru.

Mieszkaniec gminy Brochów powiadomił, że podczas przejazdu przez remontowany most, silny podmuch wiatru przewrócił część ogrodzenia ochronnego i uszkodził kierowane przez niego BMW. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, a pojazd nie jest dopuszczony do ruchu. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. Płockiej.

 

4 października

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mieszkańca gminy Sochaczew, który kierował pojazdem marki Seat Toledo nie posiadając do tego uprawień. Do zdarzenia doszło na ulicy Olimpijskiej.

Policjanci z Posterunku Policji w Teresinie zauważyli leżącego na środku drogi mężczyznę. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli w pomocą, ale okazało się, że mężczyzna jest pijany i śpi. W związku z zagrożeniem zdrowia, mężczyznę przewieziono do szpitala. Do zdarzenia doszło w Granicach.

 

5 października

W Giżyczkach doszło do kolizji pojazdu osobowego z sarną. Zwierzę wbiegło wprost pod nadjeżdżający samochód marki Audi A4.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Volkswagen Golf. Okazało się, że auto nie posiada aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło na ulicy Senatorskiej.

 

6 października

Kierująca pojazdem marki Daewoo Matiz doprowadziła do kolizji z pojazdem ciężarowym. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zderzenia doszło na obwodnicy Sochaczewa.

37 - letni mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca ukradł mu telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło na ulicy Warszawskiej.

23-letni mieszkaniec powiatu żyrardowskiego, kierował motorowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2 promili. Motorower nie miał aktualnych badań technicznych. Do kontroli doszło w miejscowości Kożuszki Parcel.

 

7 października

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Toyota Corolla. Do kradzieży doszło w Kozłowie Biskupim.

35-letni mieszkaniec Gostynina przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Kierowcy citroena zatrzymano prawo jazdy. Do kontroli drogowej doszło w Karłowie.

 

8 października

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że kilka osób spożywa alkohol na Placu św. Dominika. Policjanci ukarali trzech sprawców mandatami karnymi.

Mieszkaniec gminy Sochaczew kierujący pojazdem marki Land Rover w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania rowerzysty, doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Honda. Od pojazdów zatrzymano dowody rejestracyjne z powodu uszkodzeń powstałych podczas kolizji. Rowerzysta był pijany, miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło na ulicy Mostowej.

 

9 października

Nieznany sprawca ukradł około 300 litrów paliwa z ciągnika siodłowego zaparkowanego w Janowie.

Nieznany sprawca kierujący pojazdem marki Audi A4 zatankował paliwo i odjechał z w nieznanym kierunku. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Sochaczew.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

robroyrobroy
0
dlaczego na każdym poście nie ma końcówki-sprawca znaleziony i ukarany?,kilka osób chleje piwo i są ukarani ! a kamery nie zarejestrują zdarzenia-wypadku- bo monitoring obraca obiektywem w poszukiwaniu pijących piwo na ławce,-był ""czarny protest antyaborcyjny? no to teraz ,jutro będę pił soczek w opakowaniu piwa,niech wzywają gliniarzy i niech oni sprawdzą organoleptycznie ,co ja popijam,mać ! (2016-10-10 18:02)
kacperskyykacperskyy
0
robroy, stary... wiesz jak dzialaja statystyki w policji? to co sie dziwisz.. wykryto przestepstw w ostatnim miesiacu - 280! zaje.. liczba co??? co z tego ze 95% z tego to przestepstwa wykryte w kamerce jak zule pija piwo albo przyczaiony tygrys ukryty smok lapie pieszych jak na czerwonym smignie o 5 rano przez 600-lecia... statystyka nie pokazuje szczegolow a raport ladnie wyglada wiec ida na latwizne, paliwa nie ma, za mądrzy nie sa to robia co moga zeby latac statysytki i nie ma to nic w spolnego ze "zwiekszaniem bezpiecznestwa" - juz samo w sobie stwierdzenie jest nieprawdziwe. dlaczego?
od ilu lat policja zwieksza bezpieczenstwo? zgodnie z zasadami matematyki po tylu zwiekszeniach powinno juz wogole nie byc niebezpieczenstw. a liczba wypadkow taka sama albo sie zwieksza, kradzieze to samo rozboje to samo... juz dawno glownym zadaniem tej instytucji przestala byc ochrona obywateli w zamian za to zbieranie haraczy. (2016-10-11 07:58)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy