Kronika policyjna 11 - 13 listopada 2016

/ 2 komentarzy

11 listopada

W Kozłowie Szlacheckim doszło do kolizji z łosiem. Do zderzenia doszło, gdy zwierzę wbiegło nagle wprost pod nadjeżdżający pojazd marki Daf. Z uwagi na uszkodzenia pojazdu, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny.

Policjanci otrzymali informację od zaniepokojonej mieszkanki miasta, że koło bloku przy ulicy Targowej chodzi nieznany mężczyzna i zaczepia przechodniów. Funkcjonariusze doprowadzili nietrzeźwego mieszkańca Sochaczewa do miejsca zamieszkania.

 

12 listopada

Policjanci dostali informację o bezdomnym leżącym na ulicy przy ulicy Farnej. Mężczyznę dowieziono do szpitala w Sochaczewie.

Policjanci przypominają, że jednym z warunków dopuszczenia pojazdu do ruchu jest aktualne badanie techniczne pojazdu. W przypadku braku badań, policjanci będą zatrzymywali dowody rejestracyjne. Pamiętajmy, że niesprawne samochody stanowią zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego. Podczas badania technicznego dowiemy się jaki jest stan techniczny samochodów i jakie części należy wymienić.

W dniu 12 listopada policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdy marki Volvo i Fiata Seicento. Obydwa auta nie posiadały aktualnego badania.

 

13 listopada

Mieszkanka Krakowa, kierująca pojazdem marki Renault, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w pojazd, również marki Renault, którym kierował mieszkaniec gminy Brochów. Do kolizji doszło w Wólce Smolanej.

Policjanci zostali poinformowani o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym. Do wykroczenia doszło na Al. 600-lecia.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

robroyrobroy
0
cytuję""Policjanci otrzymali informację od zaniepokojonej mieszkanki miasta, że koło bloku przy ulicy Targowej chodzi nieznany mężczyzna i zaczepia przechodniów. Funkcjonariusze doprowadzili nietrzeźwego mieszkańca Sochaczewa do miejsca zamieszkania.""
nie spałowali?,nie zamknęli?tylko odprowadzili i położyli w łóżeczku!kocham naszą Policję (2016-11-14 16:51)
jarljarl
0
robroy, kojarzysz interwencję 1 listopada w okolicach cmentarza przy 600-lecia ?
Stonoga dzwonił do naszych policjantów, może chłopaki przestraszyli się kibiców legii o których mówił zbyszek :)
https://www.youtube.com/watch?v=Z9AbQ-FSYSk (2016-11-14 19:09)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy