Kronika policyjna 14 - 20 listopada 2016

14 listopada

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Chrysler Voyager z uwagi na stan techniczny. Do zatrzymania dokumentu doszło w Starym Żylinie.

Mieszkaniec gminy Kampinos kierujący pojazdem marki Peugeot uderzył w psa, który wbiegł wprost pod nadjeżdżający pojazd. Do kolizji doszło w Masznie.

 

15 listopada

Kierujący pojazdem marki Volkswagen podczas włączania się do ruchu doprowadził do kolizji z oplem. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zderzenia pojazdów doszło w Żdżarowie.

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy należące do mieszkanki gminy Gąbin. Kobieta przekroczyła dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Do kontroli drogowej doszło w Karłowie.

 

16 listopada

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Mazda. Okazało się, że mężczyzna jest pijany. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało prawie 2,5 promila. Do zdarzenia doszło w Śladowie.

Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem Daewoo Matiz. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Do zdarzenia doszło w Elżbietowie.

 

17 listopada

Policjanci otrzymali informację, że nieznany sprawca porysował powłokę lakieru na pojeździe marki Chevrolet. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Na obwodnicy Teresina doszło do kolizji między pieszym uczestnikiem ruchu drogowego a pojazdem osobowym. Policjanci wstępnie ustalili, że nietrzeźwy mężczyzna został potrącony przez pojazd marki Renault poza obszarem zabudowanym. Pieszy nie posiadał elementów odblaskowych.

 

18 listopada

Nieznany sprawca ukradł lusterka od pojazdu marki BMW, który był zaparkowany na niestrzeżonym parkingu osiedlowym. Do zdarzenia doszło na Al. 600-lecia.

Mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Opel znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad dwóch promili. Czterdziestolatek doprowadził również do kolizji z pojazdem osobowym zaparkowanym na poboczu drogi. Do zdarzenia doszło na ulicy Mostowej.

 

19 listopada

Na ulicy 15 Sierpnia doszło do potrącenia rowerzysty. Policjanci wstępnie ustalili, że 57 – letni mężczyzna wyjechał rowerem z ulicy Fabrycznej na ulicę 15 Sierpnia wprost pod jadący pojazd marki Mercedes. Badanie zawartości alkoholu w organizmie uczestników zdarzenia wykazało, że kierowca mercedesa jest trzeźwy, a rowerzysta ma ponad 3,5 promila. 57-latek został do przewieziony do szpitala w Sochaczewie.

Kierujący pojazdem marki Fiat nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Ford. Sprawcę wykroczenia ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ulicy Warszawskiej.

 

20 listopada

Kierujący pojazdem marki Volvo podczas nieprawidłowo wykonanego skrętu w lewo uderzył w drzewo, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ulicy Staszica.

Nieznany sprawca włamał się do blaszanego garażu, skąd ukradł kilka arkuszy blachy, paliwo i sprzęt elektryczny. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy