Kronika policyjna 26 – 27 listopada

26 listopada

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 26-letniego mężczyznę jadącego na rowerze drogą krajową nr 92. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że rowerzysta ma ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew. Do kontroli drogowej doszło w Dachowej.

 

Policjanci dostali zgłoszenie, że nietrzeźwa matka opiekuje się dzieckiem. Policjanci zbadali stan trzeźwości matki i babci chłopca. Obie znajdowały się w stanie nietrzeźwości, więc dziecko przekazano pod opiekę ojca. Do zdarzenia doszło na Al. 600-lecia.

 

27 listopada

 

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Opel. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że mężczyzna ma prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Zwolennik jazdy na „podwójnym gazie” stracił prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Elżbietowie.

 

W Topołowej doszło do wypadku drogowego. Policjanci ustalili, że 20-letni kierujący pojazdem marki Seat wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z motorowerem. Do szpitala w Sochaczewie trafiły dwie osoby, które podróżowały jednośladem. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy