Kronika policyjna 28 listopada - 4 grudnia

28 listopada

Kierujący pojazdem marki Daewoo Matiz nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył samochodu marki Opel Astra. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym. Do stłuczki doszło w Teresinie.

Mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Ford Mondeo mimo administracyjnie cofniętych uprawnień. Do kontroli drogowej doszło w Janowie.

 

29 listopada

Kierujący  pojazdem marki Toyota Yaris nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem Jeep. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło n ulicy Staszica.

 

W Dzięglewie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna jadący passatem miał ponad pół promila alkoholu w organizmie.

 

Około 19.30 doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 26 - letni kierujący Renault uderzył w zaparkowany pojazd marki Mercedes. Do szpitala zostali przewiezieni trzej  pasażerowie Renault. Kierowca  trafił do policyjnego aresztu, ponieważ w chwili zdarzenia miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kożuszki Parcel.

 

30 listopada

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki BMW. Okazało się, że pojazd nie ma aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło w Nowej Suchej.

 

Policjanci otrzymali informację o leżącym na ziemi mężczyźnie. Na miejscu ustalono, że mężczyzna jest pijany i ma uraz głowy. Wezwano na miejsce pogotowie ratunkowe, które przewiozło mężczyznę do szpitala. Do zdarzenia doszło na ul. Sienkiewicza.

 

1 grudnia

Na ulicy Piłsudskiego doszło do potrącenia rowerzystki. Policjanci ustalili, że 23-letni mężczyzna, który kierował pojazdem marki Opel Corsa  nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i potrącił 60 - letnią kobietę jadącą rowerem. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży sklepowej. Na miejscu zastali 40 - letniego mieszkańca Łodzi, który ukradł artykuły kosmetyczne. Mężczyzna znieważył interweniujących policjantów podczas wykonywania czynności służbowych. Sprawcę zatrzymano i osadzono w areszcie. Do zdarzenia doszło na 1 Maja.

 

2 grudnia

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że pod sklepem leży mężczyzna. Okazało się, że jest pijany, w związku z tym został doprowadzony do miejsca zamieszkania i przekazany pod opiekę członka rodziny. Do interwencji doszło w Jeżówce.

 

Nieznany sprawca ukradł z pomieszczenia gospodarczego rower i wiertarkę. Do zdarzenia doszło w Janowie.

 

3 grudnia

W Konarach doszło do kolizji samochodu osobowego Volkswagen Golf z sarną. Do zderzenia doszło, gdy zwierzę wbiegło wprost pod jadący pojazd.

 

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że mieszkaniec Sochaczewa dokonał kradzieży artykułów spożywczych w sklepie przy ul. 15 Sierpnia. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

 

4 grudnia

22-letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierował pojazdem marki Toyota znajdując się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał prawie promil alkoholu w organizmie do kontroli drogowej doszło w Andrzejowie Daranowskim.

 

Nieznani sprawcy ukradli blisko 500 litrów paliwa z pojazdów ciężarowych do zdarzenia doszło w Łaziskach

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy