Kronika policyjna 2 – 8 stycznia 20172 stycznia

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki  Mazda. Do zdarzenia doszło na ulicy Sienkiewicza.

Mieszkaniec gminy Kampinos kierujący pojazdem Opel Corsa doprowadził do kolizji ze skodą. Do stłuczki doszło w Teresinie na ulicy Torowej.

 

3 stycznia

Kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat nie dostosował prędkości do warunków na drodze, wpadł w poślizg, a następnie dachował. Zarówno kierowca, jak i pasażerka nie odnieśli obrażeń. Sprawcę zdarzenia drogowego ukarano mandatem karnym.

Do zdarzenia doszło w Starej Suchej.

 

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od motoroweru z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło na ulicy Młynarskiej.

 

4 stycznia

Policjanci podjęli decyzję o odholowaniu pojazdu z miejsca parkingowego przeznaczonego dla osób niepełnosprawnych. W pojeździe nie było umieszczonej informacji o uprawnieniu do parkowaniu w tym miejscu. Do zdarzenia doszło na ulicy Batalionów Chłopskich.

 

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że kupił konsole do gry i mimo wpłaty pieniędzy na podany rachunek, zamówionego towaru nie otrzymał.

 

5 stycznia

Kierująca pojazdem marki Honda podczas wykonywanego manewru cofania doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ulicy Wąskiej.

 

6 stycznia

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Nissan Almera z powodu złego stanu technicznego. Do zatrzymania dokumentu doszło w Śladowie.

 

Nieznany sprawca przywłaszczył telefon komórkowy należący do mieszkanki Sochaczewa. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia.

 

7 stycznia

Kierujący pojazdem osobowym prawdopodobnie zajechał drogę mieszkańcowi Gąbina kierującemu pojazdem marki Audi. Mężczyzna chcąc uniknąć zderzenia uderzył w barierę energochłonną. Sprawca zdarzenia odjechał z miejsca. Do kolizji doszło w miejscowości Władysławów.

 

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Toyota Corolla z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło w Kuznocinie.

 

8 stycznia

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że podczas pobytu w Grecji, nieznany sprawca ukradł mu dokumenty i pieniądze.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy