Kronika policyjna 3 - 5 lutego 2017

3 lutego

W miejscowości Nowa Sucha 37-letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha, kierując samochodem marki Ford Eskort, nie dostosował prędkości do panujących warunków panujących na drodze, w wyniku czego doprowadził do zderzenia czołowego z pojazdem marki Mazda, kierowanym przez 34-letnią mieszkankę Zakrzewa. Sprawca za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym.

 

4 lutego

Policjanci na al. 600-lecia zatrzymali 44-letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował pojazdem marki Lancia mając promil alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy, a pojazd został odholowany na policyjny parking.

 

5 lutego

Około godziny 1.30 w nocy na terenie gminy Iłów 26-letnia kierująca pojazdem marki Opel nie dostosowała prędkości do panujących warunków drogowych i na łuku drogi wpadła w poślizg, wjeżdżając do przydrożnego rowu. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Ratownicy udzielili pomocy medycznej kobiecie, jednak nie było potrzeby hospitalizacji. Pasażer nie odniósł obrażeń. Kierująca została ukarana mandatem karnym. Identyczne zdarzenie miało miejsce kilka godzin później w miejscowości Karolków Rybnowski, tym razem kierującym był 21-letni kierujący pojazdem marki Audi. Mężczyznę także ukarano mandatem karnym.

Tego samego dnia kilka minut po godzinie 10.00 dyżurny sochaczewskiej policji dostał zgłoszenie o nieznanym mężczyźnie, który leży na pl. Kościuszki. Patrol na miejscu ustalił, iż był to 50-letni mężczyzna nie posiadający stałego miejsca pobytu. W związku z tym, że znajdował się on w okolicznościach zagrażających jego zdrowiu i życiu, został doprowadzony do pomieszczeń dla osób zatrzymanych do czasu jego wytrzeźwienia.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy