Kronika policyjna 6 - 11 lutego 2017

/ 3 komentarzy

6 lutego

O godzinie 21.45 dyżurny otrzymał zgłoszenie, iż grupa młodzieży spożywa alkohol przed klatką schodową. Policjanci udali się na ulicę Targową, gdzie za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym ukarali trzech mężczyzn mandatami.

 

7 lutego

Policjanci Referatu Patrolowo Interwencyjnego dokonali zatrzymania poszukiwanej 16-letniej mieszkanki Sochaczewa zgodnie z nakazem doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Augustowie.

 

8 lutego

Policjanci na ulicy Matejki zatrzymali 47-letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował pojazdem marki Fiat mając ponad pół promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna miał też obowiązujący zakaz prowadzenia pojazdów. Samochód odholowano na parking.

 

9 lutego

W miejscowości Seroki Parcel nieznany sprawca dokonał kradzieży siedmiu akumulatorów różnego rodzaju na szkodę 26-letniego mieszkańca Teresina.

Policjanci w miejscowości Wojtówka zatrzymali Patryka S., 19-letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował pojazdem marki Opel Astra mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie i nie posiadając uprawnień do kierowania pojazdami.

 

10 lutego

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 24-letniego mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie torebkę foliowa z zapięciem strunowym z zawartością marihuany. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych ujawniono kolejne torebki z marihuaną.

 

11 lutego

W miejscowości Radziwiłka na trasie K 50 39-letnia mieszkanka gminy Brochów kierując pojazdem marki Toyota z nieustalonych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na przeciwny pas ruch i doprowadziła do zderzenia z pojazdem ciężarowym. Kierującą samochodem osobowym zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowało poszkodowaną do szpitala w Warszawie.

W miejscowości Maszna 62-letni mieszkaniec Kutna, na swojej posesji dokonywał wycinki drzew. Jedno z nich przygniotło pilarza, mimo reanimacji załogi karetki mężczyzna zmarł.

Policjanci w miejscowości Wołyńskie zatrzymali 54-letniego mieszkańca gminy Iłów, który kierując pojazdem marki VW Golf uderzył w ogrodzenie. Kierującego zbadano na zawartość alkoholu, okazało się, że prowadził pojazd, mając prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

xyxxyx
0
Mimo surowych kar pijanych za kolkiem nie brakuje,pije pod sklepem wsiada i jedzie. (2017-02-13 16:25)
mariusz-lukawskmariusz-lukawsk
0
A co to za akcja była 6 lutego o 5.40 na rondzie koło McDonalda?? Ciężarówka stała na rondzie z osobówką stojącą "pod prąd" i była policja. Czy takich zdarzeń się nie uwzględnia w kronice policyjnej??? (2017-02-13 20:06)
xyxxyx
0
Mizerka (2017-02-13 20:22)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy