Kronika policyjna 20 – 26 lutego 2017


 

20 lutego

Nieznany  sprawca włamał się do sklepu i ukradł pieniądze oraz papierosy. Do zdarzenia doszło na ulicy Pocztowej.

Nieznany sprawca uszkodził lusterko w pojeździe marki BMW zaparkowanym na ulicy 3 Maja.

 

21 lutego

Kierujący pojazdem marki Renault Master nie udzielił pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki Dacia Duster. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ulicy Wojska Polskiego.

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży słodyczy przez 14 – letniego mieszkańca Sochaczewa. Do zdarzenia doszło na ulicy Hubala.

 

22 lutego

Ochrona sklepu ujęła sprawcę kradzieży sklepowej. Mundurowi po przybyciu na miejsce zdarzenia ukarali mężczyznę wysokim mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na Al. 600-lecia.

Nieznany sprawca porysował powłokę  lakierniczą  dwóch pojazdów marki Mercedes zaparkowanych na terenie jednej z posesji w Teresinie.

 

23 lutego

Funkcjonariusze Posterunku Policji w Młodzieszynie zatrzymali 55 – letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć karę pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło w Młodzieszynie.

61-letni mężczyzna kierował pojazdem marki Volkswagen Vento znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2 promili. Gdy chciał wykonać manewr cofania, wjechał do przydrożnego rowu.  Do zdarzenia doszło w miejscowości Krzyżyk Iłowski.

 

24 lutego

29-letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierował pojazdem marki Fiat Ducato pomimo cofniętych uprawnień do kierowania. Do kontroli drogowej doszło w Kuznocinie.

Mieszkanka Żychlina zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł jej portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów. Do zdarzenia doszło na ulicy Hanki Sawickiej.

 

25 lutego

Kierująca pojazdem marki Volkswagen Passat nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i doprowadziła do zderzenia z dwoma poprzedzającymi ją pojazdami – oplem i toyotą. Do szpitala została przewieziona pasażerka toyoty. Do zdarzenia doszło na Al. 600-lecia.

W Bielicach zatrzymano do kontroli drogowej pojazd marki Volkswagen Passat. Mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdy z powodu złego stanu technicznego.

 

26 lutego

Na ulicy Chodakowskiej doszło do wypadku drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że 30 letnia mieszkanka Sochaczewa wbiegła wprost pod jadący pojazd marki Opel Corsa, którym kierował 23 letni mężczyzna. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że jest trzeźwy. Kobieta w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala w Sochaczewie. Policjanci badają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 21-letniego mężczyznę kierującego skuterem. Okazało się, że mężczyzna ma ponad promil alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło w Karolkowie Szwarockim.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy