Kronika policyjna 14 - 18 marca 2017

14 marca

Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Mężczyzna został ukarany za popełnione wykroczenie mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ulicy Hubala.

Mieszkaniec Sochaczewa powiadomił, że nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną z pojazdu marki Mitsubishi Colt zaparkowanego przy al. 600-lecia.

 

15 marca

Policjanci zostali powiadomieni, że pojazd BMW został zaparkowany na przejściu dla pieszych. Policjanci ukarali kierującą mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ulicy Grabskiego.

 

Mieszkaniec Żyrardowa przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Policjanci zatrzymali 32 - latkowi prawo jazdy i ukarali mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Karłowie.

 

16 marca

W Teresinie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Renault. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania, ponieważ w grudniu przekroczył prędkość o więcej niż 50 km/h i zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

 

Kierujący pojazdem marki Daewoo Tico nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Po pościgu został zatrzymany, a wtedy okazało się, że 63-letni mężczyzna jest trzeźwy, ale nie posiada uprawnień do kierowania. Pojazd został administracyjnie usunięty z drogi. Do zdarzenia doszło na 15 Sierpnia.

 

17 marca

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Audi A4.  W trakcie czynności okazało się, że 70 - letni mężczyzna kierował autem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem blisko 1,5 promila. Do zatrzymania pijanego mężczyzny doszło na Tęczowej.

 

Kilka minut przed północą w Topołowej doszło do kolizji drogowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19 - letni mieszkaniec powiatu pruszkowskiego zasnął za kierownicą pojazdu, zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu. Mężczyznę przewieziono do szpitala w Sochaczewie.

 

18 marca

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca włamał się do domku letniskowego skąd ukradł elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło w Złotej.

 

Pracownik ochrony ujął sprawcę kradzieży sklepowej. Policjanci ukarali mężczyznę mandatem karnym. Do wykroczenia doszło w Wójtówce.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy