Kronika policyjna 24 marca - 26 marca 2017

24 marca

W miejscowości Seroki Parcela znaleziono dwa pociski pochodzące najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej. Znalezisko zostało zabezpieczone i przekazane żołnierzom z patrolu rozminowania.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Seat Leon z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło w Kuznocinie.

 

25 marca

W Żukowie zatrzymali prawo jazdy kierującemu pojazdem osobowym, który przekroczył dozwolona prędkość o więcej niż 50 km/h.

Policjanci dostali zgłoszenie, że ochrona sklepu ujęła sprawcę kradzieży artykułów spożywczych i alkoholu. Funkcjonariusze ukarali sprawcę wysokim mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na Al. 600-lecia.

 

26 marca

Nieznany sprawca kierujący pojazdem marki Opel Astra zatankował paliwo i odjechał z miejsca nie uiszczając opłaty. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynku.

 Kierujący pojazdem marki Audi A6 nie zachował ostrożności podczas wykonywanego manewru cofania i uderzył w słup energetyczny, który przewrócił się na Audi A5 i Toyotę Rav 4. Do zdarzenia doszło na Młynarskiej.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy