Kronika policyjna 27 marca - 2 kwietnia

27 marca

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu Volkswagen T4 z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli drogowej doszło w Żukowie.

Ochrona sklepu przy ulicy 15. Sierpnia zgłosiła, że ujęła sprawcę kradzieży. Policjanci nałożyli na kobietę mandat karny.

51-letni mieszkanka Sochaczewa kierowała pojazdem marki Skoda Fabia znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1,5 promila. Do kontroli drogowej doszło przy placu św. Dominika.

 

28 marca

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Do zdarzenia doszło w Karłowie.

Policjanci zostali powiadomieni, że ochrona sklepu przy ulicy 15. Sierpnia ujęła sprawcę kradzieży. Mężczyzna, który został przyłapany na wykroczeniu, jest dobrze znany funkcjonariuszom. Ukarano go mandatem karnym.

 

29 marca

Mieszkaniec Witkowic zgłosił, że na swojej posesji znalazł niewybuch pochodzący najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej. Znalezisko zabezpieczono i przekazano wezwanym na miejsce żołnierzom.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Opel Vectra. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. Do zdarzenia doszło na Warszawskiej.

 

30 marca

Kierujący pojazdem marki Ford Transit został zatrzymany do kontroli drogowej w Szymanowie. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna jest pijany. Miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Kurator społeczny powiadomił sochaczewską komendę, że małżeństwo z Sochaczewa opiekuje się swoimi dziećmi znajdując się w stanie nietrzeźwości. Matka miała blisko 1,4 promila, a ojciec prawie 1,9 promila. Dzieci przekazani pod opiekę trzeźwej osoby. Do zdarzenia doszło na ulicy Fabrycznej.

 

31 marca

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Ford. Ponieważ mężczyzna odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, a policjanci mieli uzasadnione podejrzenie, że znajduje się w stanie nietrzeźwości, mężczyznę doprowadzono do szpitala w Sochaczewie, gdzie pobrano mu krew do badania. Mężczyzna ma czynny zakaz kierowania pojazdami wydany przez sąd. Do kontroli drogowej doszło w Nowych Mostkach.

Policjanci zauważyli na ulicy Pokoju nieprawidłowo zaparkowany pojazd marki Renault Megane. Auto zostało odholowane.

 

01 marca

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Ford. W trakcie czynności okazało się, że auto nie posiada aktualnych badań technicznych i w związku z tym funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny. Do kontroli drogowej doszło w Wymysłowie.

W Kurdwanowie zatrzymano do kontroli drogowej 47-letnią kierującą pojazdem marki Skoda. Okazało się, że kobieta jest kompletnie pijania – miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie i obowiązuje ją sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

 

02 kwietnia

Policjanci zostali powiadomieni, że dziecko bawiące się na placu zabaw znalazło czarną saszetkę z dokumentami. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że nie zgłoszono ich utraty. Funkcjonariusze oddali dokumenty właścicielowi. Do zdarzenia doszło w Plecewicach.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 24-letniego kierującego pojazdem marki Opel Astra. Ponieważ mężczyzna, który kierował autem przekroczyło dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h , policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Do zdarzenia doszło na Inżynierskiej.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy